دانلود مجموعه آموزش انگلیسی 6Minute English آرشیو سال 2010

BBC 6 Minute English 2010

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی BBC 6 Minute English آرشیو سال 2010 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی 6 Minute English آرشیو سال 2010

مجموعه آموزش، تقویت و تمرین زبان انگلیسی 6 Minute English که کاری از مرکز آموزش زبان انگلیسی بی بی سی است به آموزش زبان انگلیسی برای موقعیت های مختلف زندگی عادی و کاری می پردازد. این مجموعه دارای قسمت های متنوع با موضوعات متفاوت بوده و هر قسمت شامل 6 دقیقه فایل صوتی به همراه فایل تکست راهنمای ان است. با مطالعه این مجموعه به تقویت دانش زبان خود کمک کرده و یاد می گیرید در موقعیت های وشرایط  مختلف زندگی چگونه از زبان انگلیسی استفاده کنیم و مکالمات موردنیاز، لغات ضروری را برای برقراری ارتباط در آن موقعیت ها یاد می گیرید.

قبلا ارشیو سال 2008-2009 از این مجموعه در سایت قرار داده شده بود. در این پست مجموعه کامل سال  2010 را می توانید دانلود نمایید. مجموعه سال 2010 شامل 50 قسمت می باشد.

آرشیو سال های دیگر از مجموعه ی BBC 6 Minute English

BBC 6 Minute English 2010

Learn and practice useful English language for everyday situations with the BBC. Your weekly instruction manual for saying or doing something in English is published every Wednesday. Each programme is six minutes long and contains examples and explanations to help you improve your knowledge of the English language across a wide range of topics.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه آموزش انگلیسی 6Minute English آرشیو سال 2010
  • فایل PDF کتاب 6 Minute English 2010 – BBC
  • فایل صوتی کتاب 6 Minute English 2010 – BBC

خرید پستی آرشیو سال 2008 تا 2016 مجموعه ی BBC Six Minute English

online purchase

8 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *