دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Attitude Starter

macmillan attitude Starter

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Attitude Starter را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Attitude Starter

مجموعه آموزش زبان انگلیسی آمریکایی Attitude یک دوره آموزشی 6 سطحی است که زبان آموزان را از سطح مقدماتی دانش زبان به سطح پیشرفته می رساند. مجموعه Attitude با موضوعات بروز و سرگرم کننده زبان آموزان را به استفاده از انگلیسی برای برقراری ارتباط با دیگران ترغیب می کند. این مجموعه که از انتشارات مک میلان منتشر شده است هنگامی که در وبلاگ کاردوانلاین قرار داده شد مورد استقبال زبان آموزان و مدرسان زبان انگلیسی واقع شد. شعار این مجموعه چند منظوره آموزش انگلیسی که به آموزش همه مهارت های اصلی (مکالمه انگلیسی، شنیداری انگلیسی، مهارت خواندن و نوشتن انگلیسی ) پرداخته است Attitude lets you be who you really are – in English است.کتاب دانش آموز و سی دی های صوتی و همچنین کتاب معلم سطح مقدماتی Attitude Starter را می توانید در این پست دانلود نمایید.

Attitude Starter

Attitude provides six level American English Course – from beginner to advanced level – for young adult and adult learners of English. Attitude offers up-to-date interesting topics and fun activities, which motivate learners to use communicative English. It also features integrated-skills practice to help students build solid learning basis through language exposure, analysis and practice.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه آموزش انگلیسی Attitude Starter

خرید مجموعه کامل آموزش انگلیسی Attitude در 6 سطح  با نازلترین قیمت از فروشگاه کاردوآنلاین شامل

همه کتابهای دانش آموز + کتابهای کار و سی دی های صوتی هر دو

همه Activity Book + Booklet ها

همه ویدیوها  online purchase

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *