دانلود مجموعه آموزش انگلیسی BBC News Reports

BBC News Reports

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی BBC News Reports یک دوره ی آموزشی کامل است که در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی BBC News Reports

مجموعه آموزش انگلیسی BBC News Reports یکی دیگر از محصولات آموزش زبان انگلیسی بی بی سی است که در قالب اخبارهای واقعی زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهد. این مجموعه از فایل های پی دی اف و فایل های صوتی تشکیل شده است. مجموعه آموزش انگلیسی BBC News Reports را به تمامی کسانی که قصد تقویت زبان انگلیسی به خصوص مهارت Listening خود را دارند توصیه می کنیم.

در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین می توانید با صرف هزینه ی اندکی این مجموعه را خریداری کنید. با کلیک بر روی دکمه ی خرید، با اتصال به درگاه پرداخت پی لاین، اقدام به پرداخت کنید. پس از پرداخت، لینک دانلود مجموعه برای شما ایمیل می شود.

علاوه بر این، قسمت هایی از این مجموعه به عنوان دمو برای شما در نظر گرفته شده است.

BBC News Reports

Improve your listening skills with News Report – our English language teaching series that uses authentic audio news stories from the BBC. If you want to learn English whilst watching and listening to authentic news videos then visit our LingoHack page.

محتویات

  • دانلود رایگان بخشی از فایل های صوتی و PDF مجموعه آموزش انگلیسی BBC News Reports
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download button

  • خرید آنلاین فایل های صوتی و PDF مجموعه آموزش انگلیسی BBC News Reports به صورت کامل

خرید پستی این مجموعه و مجموعه های دیگر آموزش زبان BBC از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *