دانلود مجموعه آموزش انگلیسی English In Focus 2

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی English In Focus 2 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی English In Focus 2

ضرورت وجود منابعی برای آموزش زبان انگلیسی در اندونزی که یکی از زبان های خارجی است که در مدارس اندونزی تدریس می شود دلیلی شد بر اینکه این مجموعه 3 سطحی به رشته تحریر دربیاید. نویسنده این مجموعه تلاش کرده است تا توانایی دانش آموزان نوجوان (junior high school معادل دوم و سوم راهنمایی خودمان ) را در استفاده از انگلیسی به عنوان زبان دوم بهبود ببخشد. محتوای کتاب با ساختاری یکپارچه سعی در آموزش چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی Listening , Speaking , Reading , Writing دارد و کلیه اجزای این مجموعه کمک می کند تا فهم شما از زبان انگلیسی ترقی کرده و از آن به عنوان یک رسانه ارتباطی در دنیای واقعی سود ببرید. آموزش های این مجموعه از مقدماتی (سلام و احوالپرسی) شروع شده است. سطح 1 و 3 مجموعه English In Focus قبلا در سایت قرار داده شده بود در این پست سطح 2 آن را برای دانلود قرار داده ایم.

English In Focus 2 

English in Focus for Grade VII is one of a three-level English text books for you, young learners in junior high school (SMP/MTs). The necessity of English as one of the foreign languages studied in Indonesian schools, brings this book forward. The writers have made an effort to develop your ability in English use through this book. The content of the book is integrated in the four language skills, i.e. listening, speaking,reading and writing. It aims to build your language, discourse,
sociocultural and strategic competence. All the components help you understand English and use it as the media of communication.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه آموزش انگلیسی English In Focus 2

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *