دانلود مجموعه آموزش انگلیسی New Horizons 1

New Horizons 1

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی  New Horizons 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی New Horizons 1

مجموعه چند منظوره آموزش و تقویت زبان انگلیسی New Horizons که ویرایش جدید Horizons می باشد برای نوجوانان تدوین شده است و ایجاد اعتماد به نفس در آنها را هدف خود قرار داده است. این مجموعه آموزشی با در برگرفتن موضوعات و مطالب مورد علاقه نوجوانان و همچنین طرح مسائل روز و مدرن آنها را در جهت تقویت و منسجم ساختن مهارت های زبان انگلیسی کمک کرده و قادر می سازد که از این دانش به طریقی بهتر و موثرتر در دنیای واقعی استفاده نمایند. این سری کتاب ها به آموزش مهارت های مکالمه زبان انگلیسی، تقویت شنیداری، بهبود دانش لغات، گرامر انگلیسی، نگارش و همچنین ارتقای مهارت خواندن و درک مطلب پرداخته و با تمرینات و فعالیت های متنوع و ضروری، زبان آموز را برای موفقیت در ازمون های زبان انگلیسی آماده می سازد. کتاب کار و کتاب دانش اموز سطح 1 از این مجموعه را می توانید در ادامه مطلب از کاردو آنلاین دریافت نمایید.

 New Horizons 1

New Horizons is a four-level upper secondary course that sets achievable goals and builds confidence

New Horizons includes 100% new content and updated exam training to prepare students for the B1 school-leaving exam
A wide range of topics engage teenagers’ interest and provide essential vocabulary. Practical grammar exercises then build students’ confidence in communication.

محتویات

  • خرید انلاین فایل PDF کتاب New Horizons 1

خرید مجموعه های کامل و تکمیلی آموزش انگلیسی از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *