دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Speakout Pre-Intermediate

Speakout Pre-Intermediate

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Speakout Pre-Intermediate را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Speakout Pre-Intermediate

مجموعه آموزش زبان انگلیسی Speakout یک مجموعه نسبتا جدید می باشد که توسط بی بی سی تدوین شده و انتشارات لانگمن انرا منتشر کرده است . این مجموعه یک سری کامل 6 سطحی اموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان می باشد که اعتماد بنفس زبان آموز را در هر چهارمهارت اصلی دانش انگلیسی Speaking Listening Reading – Writing را به واسطه منابع معتبر مرکز آموزش زبان بی بی سی ارتقاء بخشیده  و با بررسی نیازهای گوناگون زبان آموز و برطرف کردن آنها باعث می شود که زبان آموز آموزه های کلاس را در زندگی و ارتباطات دنیای واقعی بکارببرد و به عبارتی پلی باشد بین کلاس و دنیا ی واقعی . جالب است بدانید که این مجموعه که با لهجه بریتیش تهیه شده است جایزه   ( ESU AWARD (English Speaking Union  را در سال 2011 در زمینه مجموعه های یادگیری زبان انگلیسی ازآن خودکرده است . قبلا سه سطح مقدماتی – متوسطه و بالای متوسطه از این مجموعه در سایت کاردوآنلاین قرارگرفته بود و در این پست و پست بعدی کتاب و فایلهای صوتی سطح پیش متوسطه و پیشرفته آن را برای شما قرارخواهیم داد.

به علاوه از شما دعوت می کنیم از بقیه ی سطوح این مجموعه دیدن کنید:

Speakout Pre-Intermediate

Speakout is a new general English course that helps adult learners gain confidence in all skill areas using authentic materials from the BBC. With its wide range of support material, it meets the diverse needs of learners in a variety of teaching situations and helps to bridge the gap between the classroom and the real world. Speakout has been developed in association with BBC Worldwide and BBC Learning English

محتویات

  • فایل PDF مجموعه آموزش انگلیسی Speakout Pre-Intermediate
  • فایل های صوتی مجموعه آموزش انگلیسی Speakout Pre-Intermediate
  • فایل های تمرین های اضافی گرامر
  • فایل های منابع تدریس برای معلم
  • فایل های ویدئویی و تمرین های مربوط به آن
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

 خرید پستی مجموعه های کامل Speakout از فروشگاه کاردوآنلاین

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *