دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Summit 1

Summit 1

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Summit 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی Summit 1

تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit) یک دوره 6 سطحی کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سنی جوانان و بزرگسالان را تشکیل می دهند که از آخرین متد آموزشی متداول در جهان بهرمند است. تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشار یعنی سالهای 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشی (AEP) گردیدند. این مجموعه محصول انتشارات لانگمن می باشد.

در کتاب های Top Notch که شامل 4 کتاب می باشند کتاب Fundamentals کتاب مقدماتی این دوره محسوب می شود. کتاب های Summit سطح پیشرفته این دوره اموزشی محسوب می شوند. به ادعای ناشر تاپ ناچ که لانگمن می باشد بیشتر از 3 میلیون دانش آموزش با دوره آموزشی تاپ ناچ در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند. Top Notch اثبات کرده‌ است که می‌ تواند زبان‌آموز را به اوج کارآمدی و شایستگی در گویش به زبان انگلیسی برساند. در سایت 4 سطح Top Notch قرارداده شده است و با توجه به درخواست های دوستان لازم دیدیم که دو سطح Summit هم قرارداده شوند.

Summit 1

Top Notch (with Summit) is an award-winning six-level communicative course for adults and young adults.  Designed for international communication, it sets a new standard using the natural language that people really speak.

محتویات

  • خرید آنلاین کتاب PDF و فایل های صوتی مجموعه آموزش انگلیسی Summit 1

خرید پستی مجموعه کامل تاپ ناچ به همراه سامیت از فروشگاه کاردوانلاین 

online purchase

40 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *