دانلود مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Zone 1

oxford english zone 1

دانلود مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Zone 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Zone 1

مجموعه 4 سطحی English Zone که از انتشارات معروف آکسفورد به بازار عرضه شده است گروه سنی 10 -14 سال را هدف آموزش خود تعیین کرده است. این مجموعه با ارائه دروسی که هم برای تدریس و هم برای یادگیری اسان هستند به تمرین و تقویت دانش زبان انگلیسی و همچنین ارتقای مهارت های زبان و ایجاد حس اعتماد در بکارگیری زبان انگلیسی در ارتباطات روزمره براساس آنچه که زبان آموز و یا دانش اموز قبلا یاد گرفته است پرداخته و با مکالمات داستان و ارزنده دروس روان و اسان گرامر به همراه تمرینات انبوه، بخش جذاب فرهنگ جوامع انگلیسی زبان، ترانه ها، بازی ها و معماها، راهنمای ویژه معلمین برای دانش آموزان که دچار مشکل خوانش پریشی dyslexia هستند می تواند مجموعه جالبی برای یادگیری زبان انگلیسی در این سطح از دانش زبان محسوب شود. سطح اول English Zone 1 را که شامل کتاب دانش آموز، سی دی های صوتی (با لهجه بریتیش) و همچنین نرم افزار جذاب و بسیار سودمند 1 English Zone است را می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید.

 English Zone 1 

English Zone makes learning English simple. It uses a step-by-step approach to help students build a clear knowledge of grammar and a solid vocabulary base, then activates students’ knowledge through skills work and functional dialogues.

Key features:

  • Great storylines with lively dialogues.
  • Simple, clear grammar presentations and lots of practice.
  • Interesting Culture sections and student projects.
  • Songs, games, and puzzles.
  • Regular recycling.
  • Special guide for teachers of dyslexic students.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Zone 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *