دانلود مجموعه آموزش زبان کودکان English Time 6

English Time 6

دانلود مجموعه آموزش زبان کودکان English Time 6 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش زبان کودکان English Time 6

مجموعه آموزش زبان انگلیسی کودکان English Time که در 6 سطح تدوین شده است و سطح 1و 23و4 آن را قبلا در سایت قرار داده بودیم یک مجموعه چندمنظوره آموزش زبان انگلیسی بوده که مهارت های مکالمه انگلیسی, نوشتن, خواندن و شنیداری انگلیسی زبان آموزان را در طی یک فرایند آموزشی سرگرم کننده بهبود می بخشد. در این مجموعه با استفاده از داستان های جذاب, تصاویر سرگرم کننده، موسیقی، و تمرینات متنوع و جالب به کودکان زبان انگلیسی را آموزش می دهد. یکی از ویژگی های این مجموعه دادن اعتماد به نفس به کودکان در امر یادگیری زبان انگلیسی است. مجموعه English Time به صورت قدم به قدم و البته پیوسته و یکنواخت، فرصت های زیادی را برای تمرین هر موضوع از زبان جدید را پیش روی دانش آموزان انگلیسی می گذارد. درس های کوتاه این حس را به دانش آموز می دهد که پروسه یادگیری زبان آنها به سرعت پیش می رود و این حس به آنها اعتماد به نفس و هیجان می بخشد. مکالمه های این کتب  اصطلاحات رایج انگلیسی، پاسخ ها و سوالات مربوط به انگلیسی روزمره را شامل می شود. این مجموعه می تواند به عنوان مکمل مجموعه Magic Time هم استفاده گردد. سطح 6 از مجموعه English Time را می توانید در این پست دانلود نمایید که شامل کتاب دانش آموز English Time 6، سی دی های صوتی English Time 5 با لهجه امریکن، کتاب داستان و صداهای آن، کتاب تمرین English Time 6 به همراه کتاب معلم English Time 6 است.

از شما دعوت می کنیم از مطالب زیر از وبسایت کاردوآنلاین دیدن کنید:

دانلود English Time 1 ,2
دانلود English Time 3 ,4
دانلود English Time 5
دانلود English Time 6

English Time 6

Packed with pictures, stories, and activities, English Time is a six-level communicative course that develops students’ speaking, listening, reading, and writing skills, while they have fun!

With interactive illustrations, captivating stories and a wide variety of activities, English Time offers you great lessons around the clock.

Each engaging illustration contains hidden objects for your students to find, so learning new language and grammar is exciting and fun.

Plus, the wide variety of activities appeal to every child, no matter what their learning style.

Use English Time on its own or combine it with Magic Time to create an appealing eight-level course

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب انگلیسی و فایل های صوتی مجموعه آموزش زبان کودکان English Time 6

15 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *