دانلود مجموعه کامل Reading Fusion 1

Reading Fusion 1

دانلود مجموعه کامل Reading Fusion 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان  تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه کامل Reading Fusion 1

Reading Fusion عنوان یک مجموعه دو سطحی چندمنظوره است که با هدف ارتقای مهارت های زبان انگلیسی زبان آموزان تدوین شده است. تمرکز اصلی این مجموعه ها بر روی مهارت خواندن، درک مطلب و گسترش دایره لغات و در کنار آن بهبود مهارت نوشتن و مکالمه می باشد. هر کتاب از این مجموعه 16 درس را شامل می شود که حاوی متونی هستند که بر روی مطالب جالب توجه و جدید متمرکز شده اند. موضوعات متنوع و مهمی در این کتب پوشش داده شده اند که از آنها می توان محیط، سلامتی، فناوری، کشاورزی، دامپزشکی، جرائم یقه سفید، کامپیوترهای کوانتومی، زبان بدن و جمع‌سپاری را نام برد. این مجموعه شامل کتاب دانش آموز، راهنمای معلم، سی دی های صوتی (لهجه امریکن ) و پاسخ ها می باشد. کیفیت این مجموعه عالی است.

Reading Fusion 1

Reading Fusion is a two-level series designed to help students improve across a range of skills. Each book contains 16 units which center on interesting articles about modern topics. A variety of important themes are covered, including the environment, health, technology, and more. Additional series components include a Teacher’s Manual (which contains a comprehensive Test Bank and other useful materials) and an interactive CD-ROM.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب دانش آموز، کتاب معلم، سی دی های صوتی، کلید کتاب و اسکریپت ها

20 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *