دانلود ویرایش دوم TOP NOTCH Fundamental Level

دانلود ویرایش دوم TOP NOTCH Fundamental Level را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود ویرایش دوم TOP NOTCH Fundamental Level

مجموعه ی Top Notch که زبان آموزان کم و بیش با آن آشنا هستند، یک مجموعه ی شش سطحی می باشد که بسیار محبوب می باشد. مجموعه ی Top Notch را می توان یکی از بهترین مجموعه های آموزش زبان دانست که امروزه در بسیاری از مراکز زبان کشور تدریس می شود. روش تعاملی یا Communicative در مجموعه ی Top Notch استفاده شده است که همین امر باعث می شود دانش فرا گرافته را بسیار عمیق تر دریافت کنید و احتمال فراموش کردن آن را کاهش می دهد. و اما اخیراً ویرایش دوم این مجموعه منتشر شده است که در این پست سی دی های صوتی آن را برای شما قرار داده ایم.

TOP NOTCH Fundamental Level

The six-level Top Notch program makes English unforgettable through multiple exposures to language, numerous opportunities to practice it, and systematic and intensive recycling. Goals- and achievement-based lessons with can-do statements enable students to confirm their progress.Top Notch prepares students to communicate in English with a diverse array of speakers around the world who have a wide range of native and non-native accents. An emphasis on cultural fluency enables students to navigate the social, travel, and business situations that they will encounter in their lives.
برای دانلود کامل ویرایش دوم مجموعه ی تاپ ناچ از این لینک دیدن کنید.

خرید پکیج کامل دوره ی تاپ ناج از فروشگاه

online purchase

 

11 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *