دانلود کتاب تاریخچه ی زبان آلمانی

A History of the German Language Through Texts

دانلود کتاب تاریخچه ی زبان آلمانی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما دوست داران زبان آلمانی تقدم می کنیم.

دانلود کتاب تاریخچه ی زبان آلمانی

یکی از منابع ارزشمند آموزش زبان آلمانی که در این پست به علاقه مندان این زبان جذاب تقدیم می کنیم کتاب تاریخچه ی زبان آلمانی و یا همان A History of the German Language Through Texts است که در این قسمت از وبسایت بزرگ منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می شود. این کتاب را در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

کتاب تاریخچه ی زبان آلمانی و یا همان A History of the German Language Through Texts سیر تکاملی زبان آلمانی را از قرون وسطی تا امروز بررسی می کند. این کتاب با بهره گیری از متون متنوع و مختلف از قبیل متون پزشکی، حقوقی، علمی، ادبیات، روزنامه ها و بسیاری موارد دیگر شما با روند تغییر زبان آلمانی آشنا می کند. علاوه بر این، کتاب تاریخچه ی زبان آلمانی و یا همان A History of the German Language Through Texts حاوی یک واژه نامه و یک فهرست از تغییرات مهم در زبان المانی در طی دوره های تاریخی مختلف می باشد. هم اکنون می توانید این کتاب را از کاردوآنلاین دانلود کنید.

به علاوه، شما دوستان می توانید در صورت تمایل از محصولات متنوع فروشگاه منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین که برای آموزش زبان آلمانی در نظر گفته شده اند، دیدن کنید.

علاوه بر این، به منظور شرکت در کلاس های آموزشی زبان آلمانی گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

A History of the German Language Through Texts

A History of the German Language Through Texts examines the evolution of German, from the Early Medieval period to the present day.
Written in a lively and accessible style, the book looks at the history of German through a wide range of texts, from medical, legal and scientific writing to literature, everyday newspapers and adverts. All texts are translated and accompanied by commentaries. The book also offers a glossary of technical terms and abbreviations, a summary of the main changes in each historical period, a guide to reference material, and suggestions for further reading.
A History of the German Language Through Texts is essential reading for students of German, Linguistics or Philology.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب تاریخچه ی زبان آلمانی و یا همان A History of the German Language Through Texts

download button

خرید محصولات آموزش زبان آلمانی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *