دانلود کتاب جمله سازی زبان آلمانی

Practice Makes Perfect - Sentence Builder

دانلود کتاب جمله سازی زبان آلمانی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان به زبان آلمانی تقدیم می کنیم.

دانلود کتاب جمله سازی زبان آلمانی

یکی از منابع ارزشمند آموزش زبان آلمانی که در این پست به علاقه مندان این زبان جذاب تقدیم می کنیم کتاب جمله سازی زبان آلمانی و یا همان Practice Makes Perfect – German Sentence Builder است که در این قسمت از وبسایت بزرگ منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می شود. این کتاب را در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

یاگیری و قدرت مکالمه در یک زبان فقط به دانستن واژگان و گرامر نیست. چیز مهمتری در روند استفاده از یک زبان وجود دارد توانایی جمله سازی در آن زبان است. کتاب Practice Makes Perfect – German Sentence Builder به شما کمک می کند که با الگوهای جمله سازی و کنار هم قرار دادن گرامر و واژگان زبان آلمانی شروع به ساختن جلمه کنید. این کتاب نیز شبیه بقیه ی سری کتاب های Practice Makes Perfect حاوی تمرین های متنوع، توضیحات دقیق و مشخص است. هم اکنون این کتاب از کاردوآنلاین به طور رایگان دانلود کنید.

به علاوه، شما دوستان می توانید در صورت تمایل از محصولات متنوع فروشگاه منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین که برای آموزش زبان آلمانی در نظر گفته شده اند، دیدن کنید.

به علاوه برای شرکت در کلاس های آموزش زبان آلمانی گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

Practice Makes Perfect – German Sentence Builder

You may have all the vocabulary down pat and every grammar point nailed–but without the skill of knowing how to put these elements together, communicating in your second language would be nearly impossible. Practice Makes Perfect: German Sentence Builders picks up from where other grammar books leave off, showing you the variety of structures and how to combine them to make solid sentences. And like every Practice Makes Perfect title, these books feature crystal-clear explanations, numerous realistic examples, and dozens of opportunities to practice, practice, practice!

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب Practice Makes Perfect – German Sentence Builder
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download button

خرید محصولات آموزش زبان آلمانی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *