دانلود کتاب خودآموز بهبود زبان آلمانی

Teach Yourself Improve Your German

دانلود کتاب خودآموز بهبود زبان آلمانی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما دوست داران زبان آلمانی تقدم می کنیم.

دانلود کتاب خودآموز بهبود زبان آلمانی

یکی از منابع ارزشمند آموزش زبان آلمانی که در این پست به علاقه مندان این زبان جذاب تقدیم می کنیم  کتاب خودآموز بهبود زبان آلمانی و یا همان Teach Yourself Improve Your German است که در این قسمت از وبسایت بزرگ منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می شود. این کتاب را در این قسمت از وبسایت کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

سری کتاب های Teach Yourself برای بسیاری از زبان های دنیا گردآوری شده اند. از قبل تعدادی از مجموعه های این انتشارات بر روی وبسایت کاردوآنلاین منتشر شد. کتاب Teach Yourself Improve Your Language به شما کمک می کند که دانش زبان آلمانی خود را بهبود بخشیده و فرای دانش فعلی تان قدم بردارید. در این کتاب گرامر زبان آلمانی به صورت ساده و روان مطرح شده است. لیست واژگان این کتاب نیز می تواند به زبان آموزان بسیار کمک کند. جداول صرف افعال از دیگر قابلیت های این مجموعه هستند. در نهایت، تمرین های مفید این مجموعه می تواند در یادگیری هر چه بهتر زبان آلمانی به شما کمک کند.

به علاوه، شما دوستان می توانید در صورت تمایل از محصولات متنوع فروشگاه منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین که برای آموزش زبان آلمانی در نظر گفته شده اند، دیدن کنید.

علاوه بر این، به منظور شرکت در کلاس های آموزشی زبان آلمانی گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

Teach Yourself Improve Your German

For language learners stuck at rudimentary greetings and memorized phrases, this new Teach Yourself Improve Your Language series is the ideal way to move beyond beginners’ basics. By building on existing knowledge, readers improve the competency of their spoken and written communication.

Lively, authentic dialogues cover a range of situations, such as making invitations and suggestions; writing job descriptions; talking about past events; conveying hotel requirements; making complaints; shopping; and describing ailments. The course also expands sophisticated linguistic skills, such as expressing obligation and needs; probability; contrasting ideas; and regret. Features include:

  • Clear explanations of key structures
  • Extensive vocabulary lists
  • Easy-access verb tables
  • Useful practice exercises

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب کتاب خودآموز بهبود زبان آلمانی Teach Yourself Improve Your Language

download button

خرید محصولات آموزش زبان آلمانی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *