دانلود کتاب راهنمای آزمون SAT 2018

دانلود کتاب راهنمای آزمون SAT 2018 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود کتاب راهنمای آزمون SAT 2018

در این پست از سایت کاردوانلاین، قصد معرفی یک کتاب راهنما برای آمادگی آزمون SAT را داریم. این مجموعه که در سال 2018 منتشر شده است به عنوان به روزترین راهنمای آزمون SAT معرفی شده است.

آزمون SAT چیست؟

SAT که به وسیله گروه کالج ایجاد می شود یک آزمون ورودی است که به وسیله بیشتر دانشگاه ها و دانشکده ها برای پذیرش داشجو به کار می رود. این ایده (یا حداقل تئوری) ایجاد یک معیار معمولی برای مقایسه متقاضیان است. با وجود این می توان گفت که این یکی از فاکتورهای پذیرش است. ریز نمرات مدرسه، دانشگاه، توصیه نامه و معرفی، مصاحبه ها و مقالات روش های دیگر مورد ملاحظه در پذیرش هستند. مقدار اهمیت، تاکید بر SAT از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر متفاوت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت نمرات SAT در دانشگاه مورد علاقه تان با دفاتر پذیرش مستقیما تماس بگیرید.

SAT 2018

We’ve put all our proven expertise into McGraw-Hill Education SAT to make sure you’re ready for this difficult exam. With this book, you’ll get essential skill-building techniques and strategies developed by professional SAT instructors who have helped thousands of students just like you to succeed on this important test. You’ll get 4 full-length practice tests, hundreds of practice problems, time-saving techniques for each question type, and all the essential facts about the current exam. With McGraw-Hill Education SAT, we’ll guide you step-by-step through your preparation program – and give you the tools you need to succeed!

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب راهنمای آزمون SAT 2018

download button

خرید پستی منابع آزمون های کمبریج از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

 

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *