دانلود کتاب عبارات مفید ایتالیایی برای سفر

دانلود کتاب عبارات مفید ایتالیایی برای سفر را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان به زبان ایتالیایی تقدیم می کنیم.

دانلود کتاب عبارات مفید ایتالیایی برای سفر

کتاب عبارات مفید ایتالیایی برای سفر که با نام انگلیسی Perfect Phrases in Italian for Confident Travel منتشر شده است یکی دیگر از منابع آموزش زبان ایتالیایی است که در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما عزیزان و دوست داران این زبان شیرین تقدیم می کنیم.

کتاب عبارات مفید ایتالیایی برای سفر به شما کمک می کند که عبارات مفید زبان ایتالیایی را به صورت کاربردی یاد بگیرید. با استفاده از این کتاب نه تنها عبارات و واژه های اساسی و کاربردی در سفر را یاد میگیرید بلکه می توانید با به درستی استفاده کردن از آنها از هر اشتباهی جلوگیری کنید.

در این قسمت از وبسایت دانلود منابع زبان انگلیسی کاردوآنلاین می توانید فایل پی دی اف کتاب عبارات مفید ایتالیایی برای سفر را دانلود کنید. برای دریافت این مجموعه به صورت کامل و به همراه فایل های صوتی به وبسایت فروشگاه کاردوآنلاین مراجعه کنید.

به علاوه برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ایتالیایی گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

Perfect Phrases in Italian for Confident Travel

Any phrasebook can give you a line listing of essential phrases. But if you use a phrase or term without knowing the correct way to use it, you can find yourself in an embarrassing situation.

Perfect Phrases in Italian for Confident Travel addresses this problem expertly. Yes, you get the basics but you get a lot more background and guidance on how to use these words and phrases correctly without making a faux pas. With the confidence that you are using a phrase correctly, you will enjoy a smoother adventure in Italy.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب عبارات مفید ایتالیایی برای سفر Perfect Phrases in Italian for Confident Travel
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download button خرید مجموعه های دیگر آموزش زبان ایتالیایی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *