دانلود کتاب 100 شخص مشهور در چین

دانلود کتاب 100 شخص مشهور در چین را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان به زبان چینی تقدیم می کنیم.

دانلود کتاب 100 شخص مشهور در چین

به تازگی تصمیم گرفتیم که به علاقه مندان زبان چینی نیز منابعی را تقدیم کنیم. در این قسمت از وبسایت بزرگ منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین کتاب 100 Famous People in China که با نام فارسی 100 شخص مشهور در چین تنظیم شده است را به شما عزیزان و علاقه مندان به زبان چینی عرضه می کنیم.

این کتاب به صورت تمام رنگی و به زبان چینی نوشته شده است در مورد 100 شخص مشهور در فرهنگ و سرزمین چین صحبت می کند. کتاب پیش رو به فرهنگ پنج هزار ساله ی چین پرداخته و به اشخاص مهمی که در این فرهنگ نقش بازی کرده اند می پردازد. نام اشخاصی شبیه بروس لی، Han Ming Chen Zhang و Bao Zheng در این کتاب ذکر شده است. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشنمد را از وبسایت کاردوآنلاین دانلود کنید.

به علاوه شما می توانید از فروشگاه بزرگ منابع زبان انگلیسی کاردوآنلاین برای خرید منابع متنوع و بسیار کاربردی زبان چینی استفاده کنید. پکیج کامل آموزش زبان چینی را نیز می توانید از فروشگاه منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین خریداری کنید.

به علاوه برای شرکت در کلاس های آموزش زبان چینی گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب 100 Famous People in China
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download buttonخرید مجموعه های آموزش زبان چینی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *