دانلود کتاب Grammar for English Language Teachers

Grammar for English Language Teachers

دانلود کتاب Grammar for English Language Teachers را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

دانلود کتاب Grammar for English Language Teachers

کتاب Grammar for English Language Teachers یک منبع ارزشمند مناسب معلمانی با هر سطح تجربه ای مبی باشد و به آنها کمک می نماید تا آموخته های گرامری زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشند. نسخه دوم از این کتاب عالی در سال ۲۰۱۰ توسط انتشارات دانشگاه کمبریج ارائه شده است که دارای ۴۷۹ صفحه می باشد و برای معلمان کارآموز و معلمانی که می خواهند دانش گرامری خود را تقویت نمایند طراحی شده است. معلمان را تشویق می نماید تا به درک عواملی که به انتخاب های دستوری تاثیر می گذارند بپردازند و قوانین کلی ارائه داده شده به زبان آموزان و دانش آموزان در مواد درسی را ارزیابی نمایند. لینک دانلود کتاب در ادامه نوشته می باشد.

دانلود لیست محتویات پکیج منابع آموزش تدریس زبان انگلیسی

لیست کامل این بسته را دانلود کنید و در صورت تمایل از این لینک اقدام به خرید کنید.

Grammar for English Language Teachers

Published: Cambridge, UK ; Cambridge University Press, 2010.

An invaluable resource helping teachers at all levels of experience to develop their understanding of English grammar. Grammar for English Language Teachers is designed to help practising and trainee teachers to develop their knowledge of English grammar systems. It encourages teachers to appreciate factors that affect grammatical choices, and evaluates the ‘rules of thumb’ presented to learners in course materials. Consolidation exercises provide an opportunity for teachers to test these rules against real language use and to evaluate classroom and reference materials.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب Grammar for English Language Teachers
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download button

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *