دانلود مجموعه BBC Talk about English First Sight Second Thoughts

دانلود مجموعه BBC Talk about English First Sight Second Thoughts را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه BBC Talk about English First Sight Second Thoughts

در مجموعه  BBC Talk about English First Sight Second Thoughts که از مرکزآموزش زبان بی بی سی تهیه شده است ما درباره زندگی در بریتانیا از دید جمعیت مهاجر که از فرهنگ ها و کشورهای مختلفی به انجا رفته اند می شنویم. در این مجموعه ما می فهمیم که آیا انتظارت آنها از بریتانیا با انچه که در نظر اول مشاهده کرده اند همخوانی داشته یا نه ؟ این مهاجرین از کشورهای مختلفی نظیر ایران، پاکستان، هند، مکزیک، گینه و .. هستند. این مجموعه 9 قسمتی که در هر قسمت به موضوع مشخصی پرداخته است و شامل صدا و فایل متنی مکالمات است را از کاردوآنلاین دانلود نمایید.

BBC Talk about English First Sight Second Thoughts

In ‘First Sight, Second Thoughts’, we hear about life in Britain as seen through the eyes of her immigrant population, people from many different cultures and countries. In this series from 1999, we discover if their ‘first sights’ of Britain matched their expectations. Immigrants from India, Guyana, Mexico, Germany, Pakistan, Botswana and Iran tell us about their first impressions.

Part 1. First impression.
Part 2. Coming to terms with English.

Part 3. Early Days.
Part 4. Housing.
PArt 5. Working Life.
Part 6. Leisure.
Part 7. Cultural Differences.
Part 8. Proudest Achievements.
Part 9. Going Home

محتویات

  • خرید آنلاین دانلود مجموعه BBC Talk about English First Sight Second Thoughts

خرید 8 مجموعه اموزش زبان انگلیسی BBC در قالب یک مجموعه (برای توضیحات و خرید کلیک کنید)

online purchase

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *