دانلود Cambridge Practice tests for IELTS 10

Cambridge Practice tests for IELTS Book 10

دانلود Cambridge Practice tests for IELTS 10 نمونه تست های آزمون ایلتس را در این قمست از مرکز منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود Cambridge Practice tests for IELTS 10

ایلتس یک تست بین المللی برای تشخیص توانایی افراد در زبان انگلیسی می باشد. برای ورود به بسیاری از دانشگاه ها و شرکت های معتبر دنیا نیاز به ارائه ی مدرک ایلتس دارید. پیش از در مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین منابع متنوعی در زمینه ی آمادگی برای این آزمون را قرار داده ایم. و اما امروز نمونه تست هایی که از سمت کمبریج برای این آزمون ارائه شده است را به شما تقدیم می کنیم.

Cambridge Practice tests for IELTS نام مجموعه ای از نمونه آزمون های آزمایشی آزمون آیلتس است که هر ساله توسط انتشارات کمبریج منتشر می شود. این کتاب مرجع کاملی از سوالات آزمون آیلتس همراه با پاسخ های آن می باشد که شما با مطالعه ی آنها خود را برای شرکت در این آزمون آماده خواهید ساخت. همچنین همراه این کتاب، فایل های صوتی مرتبط با آن نیز با فرمت MP3 در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است که مربوط به بخش Listening آزمون می شود. در پایان کتاب متن این Listening ها نیز Transcript شده است.

ضمناً برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون ایلتس گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

به منظور شرکت در کلاس های آمادگی آزمون ایلتس و تافل گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

Cambridge Practice tests for IELTS 10

The International English Language Testing System (IELTS) is  widely recognised as a reliable means of assessing the language ability of candidates who need to study or work where English is the language of communication. These Practice Tests are designed to give future IELTS candidates an idea of whether their English is at the required level.

IELTS is owned by three partners, the University of Cambdridge ESOL Examinations, the British Council and IDP Education Pty Limited (through its subsidiary company, IELTS Australia Pty Limited). Futher information on IELTS can be found on the IELTS website (www,ielts.org)

محتویات

download button

download button

خرید مجموعه های آمادگی آزمون ایلتس از فروشگاه کاردوآنلاین

2 دیدگاه

  • با سلام متاسفانه این کتاب Cambridge Practice tests for IELTS 10 نیست و به جای آن کتابی دیگر به نام The Official Cambridge Guide to IELTS هستش که در مورد آمادگی آزمون آیلتس می باشد و نه نمونه سوالاتی که هر ساله توسط انتشارات کمبریج منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *