دانلود English File Intermediate Third Edition SB + Class Audio +TB

English File Intermediate Third Edition

دانلود English File Intermediate Third Edition SB + Class Audio +TB را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود English File Intermediate Third Edition SB + Class Audio +TB

جدیدترین ویرایش مجموعه English File (ویرایش سوم) چندی است که از انتشارات آکسفورد ارائه شده است. این مجموعه هم یکی از مجموعه های پرفروش و محبوب برای آموزش زبان انگلیسی می باشد که در ویرایش اول با عنوان English File و در ویرایش دوم با عنوان New English File عرضه شده بود. پیشتر دو سطح از این ویرایش در سایت قرارداده شده بود در این پست هم شما میتوانید کتاب دانش آموز، سی دس های صوتی (لهجه بریتیش) و کتاب معلم سطح متوسطه English File را از کاردوآنلاین دانلود نمایید.

English File Intermediate Third Edition SB + Class Audio +TB

English File third edition offers more support for teachers and students. Teacher’s Book provides over 100 photocopiables to save preparation time, plus extra tips and ideas. iTools brings your classroom to life with the Student’s Book, Workbook AND Teacher’s Book photocopiable activities, on-screen and interactive. iTutor enables students to revise, review and catch up if they’ve missed a lesson with all audio and video, plus Grammar, Vocab, Pronunciation, Reading and Listening.

 محتویات

  • خرید دانلودی فایل PDF کتاب دانش آموز، کتاب معلم و فایل های صوتی English File Intermediate Third Edition

مشاهده و خرید پکیج های آموزش زبان انگلیسی از فروشگاه

online purchase

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *