دانلود English File Pre-intermediate Third Edition iTools DVD-ROM

English File Pre-intermediate Third Edition iTools DVD-ROM

دانلود English File Pre-intermediate Third Edition iTools DVD-ROM را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود English File Pre-intermediate Third Edition iTools DVD-ROM

جدیدترین ویرایش مجموعه English File (ویرایش سوم) چندی است که از انتشارات آکسفورد ارائه شده است. این مجموعه هم یکی از مجموعه های پر فروش و محبوب برای آموزش زبان انگلیسی می باشد که در ویرایش اول با عنوان English File و در ویرایش دوم با عنوان New English File عرضه شده بود. پیشتر یکی از سطوح این ویرایش در سایت قرارداده شده بود در این پست هم شما میتوانید نرم افزار جامع سطح پیش متوسطه iTools را می توانید به رایگان از کاردوانلاین دانلود نمایید. این نرم افزار چند منظوره به تنهایی کتاب دانش آموز و کتاب تمرین، فایلهای صوتی، ویدیوهای هر درس، بانک لغات و سایر اموزشهای مربوط به سطح پیش متوسطه را در خود جای داده است. در کنار این نرم افزار کتاب معلم این سطح هم برای مدرسین قرارداده شده است.

English File Pre-intermediate Third Edition iTools DVD-ROM

Imagine a world where the Student’s Book and the Workbook come alive on the classroom wall DS where you can access the audio, view the video, and add your own resources. the Student’s Book, Workbook and Teacher’s Book in digital format.

محتویات

  • خرید دانلودی English File Pre-intermediate Third Edition iTools DVD-ROM
  • خرید دانلودی فایل کتاب معلم  English File Pre-intermediate Third Edition Teacher Book

مشاهده و خرید پکیج های آموزش زبان انگلیسی از فروشگاه

online purchase

19 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *