دانلود English File third edition Elementary

دانلود English File third edition Elementary را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود English File third edition Elementary

جدیدترین ویرایش مجموعه English File (ویرایش سوم ) چندی است که از انتشارات آکسفورد ارائه شده است. این مجموعه هم یکی از مجموعه های پرفروش و محبوب برای آموزش زبان انگلیسی می باشد که در ویرایش اول با عنوان English File و در ویرایش دوم با عنوان New English File عرضه شده بود. در این پست شما می توانید کتاب دانش آموز و سی دی های صوتی (لهجه بریتیش) سطح اول یعنی English File Elementary را دانلود نمایید . لازم است بدونید که فعلا فقط سه سطح از این مجموعه تهیه و عرضه شده یعنی سطوح Elementary / Pre.Intermediate /Intermediate و فقط سطح اول آن در دسترس ما قرار گرفته است و در هیچ کدام از سایت های ایرانی یافت می نشود.

English File third edition Elementary

A new edition of the best-selling English File, improved throughout with brand new digital components to use inside and outside the classroom. English File Third edition – the best way to get your students talking. The English File concept remains the same – fun, enjoyable lessons which get students talking through the right mix of language, motivation, and opportunity – but now the content and the components have been updated and improved for students and teachers.

محتویات

 •  دانلود رایگان English File third edition Elementary

download button

مجموعه کامل New English File شامل 24 گیگابایت ( کتاب + سی دی + فیلم + نرم افزار) را از فروشگاه کاردوانلاین تهیه نمایید

online purchase

5 دیدگاه

 • hi!, please I need English File elementary Third Edition iTools.

  thanks

 • Thank you for free download. It’s very kind from you.

 • وای که کم کم حالم داره از آکسفورد به هم میخوره. آخه محصولات آکسفورد با لهجه بریتیش هستند اما من دوست دارم انگلیسی با لهجه آمریکایی یاد بگیرم.

 • این کتاب پاسخ نامه نداره. چرا؟

 • با تشکر از زحمات شما.
  اگه امکان داره فایلهای مرتبط که برای سطوح مختلف هستند را یک جا بگذارید تا حداقل به تدریج تکمیل شوند. متاسفانه اکثرا پراکنده گذاشته میشوند و مجموعه های مثل این ناقص میمانند. اگه در یک پست باشه بهتره!
  مثلا elementary – int ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *