دانلود Focus On Advanced English CAE

Focus On Advanced English CAE

دانلود Focus On Advanced English CAE را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود Focus On Advanced English CAE

در این پست از وبسایت کاردوآنلاین به معرفی یکی از منابع آزمون CAE با نام Focus on Advanced English CAE می پردازیم. این مجموعه که شامل کتاب دانش آموز (Student’s Book) کتاب روش تدریس (Teacher’s Book) کتاب کار (Workbook) و سی دی صوتی می باشد، مخصوص آن دسته از زبان آموزانی طراحی شده که قصد یادگیری زبان انگلیسی در سطوح بالا را داشته و نیازمند دریافت مدرک آزمون زبان CAE هستند. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

این آزمون از پنج بخش Reading (درک مطلب)، Writing (نگارش انگلیسی)، English in Use (کاربرد زبان انگلیسی)، Listening (مهارت شنیدار زبان انگلیسی) و در نهایت Speaking (مهارت مکالمه انگلیسی) تشکیل شده است. اگر قادر به مکالمه‌ی روان و سلیس به زبان انگلیسی برای اهداف تحصیلی و کاری هستید، این امتحان برای شما مناسب است. سالانه بیش از شصت هزار نفر از بیش از شصت کشور دنیا در این آزمون شرکت می کنند. آزمون CAE توسط دانشگاه کمبریج برگزار می‏ شود. در ادامه به دانلود یکی از بهترین منابع این آزمون یعنی مجموعه Focus on Advanced English CAE می پردازیم. این مجموعه نیاز بسیاری از داوطلبان این آزمون را به نحو مقتضی برطرف می نماید. برای دانلود این مجموعه ی بی نظیر از کاردوآنلاین به ادامه ی مطلب بروید.

Focus On Advanced English CAE

A very good book, involves exercise for all exam tasks
The book covers thoroughly all CAE activities, including Reading, Writing, Listening and Speaking. Each unit is like an exam in miniature.
The author pays attention to phrasal verbs, idiomatic expressions, as well as grammar rules and exercises.
Basically, having studied this book from beginnig to end, you get a good idea of what the future exam is like, not to say about practice itself.

Synopsis

  • 14 units covering a wide variety of stimulating topics
  • Authentic reading texts from a range of sources
  • systematic development of all skills needed for CAE
  • thorough practice for each paper in the exam
  • Language and Learning Focus sections providing a learner training element
  • Grammar File with detailed information on all points covered in the units
  • Writing File with model text types and useful language

محتویات

  • خرید آنلاین فایل های مجموعه Focus On Advanced English CAE به صورت کامل (کتاب دانش آموز، کتاب معلم، کتاب کار، سی دی های صوتی)
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

خرید مجموعه های آمادگی آزمون CAE – FCE – CPE از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *