دانلود Hot English Skill Booklet advanced

دانلود Hot English Skill Booklet advanced را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود Hot English Skill Booklet advanced

مجموعه کتاب Hot English Skill Booklet در چهار سطح از سوی ارائه دهنده گان مجله Hot English Magazine عرضه  شده اند و در واقع دومین محصول آنها برای زبان آموزان هستند که یک برنامه درسی شامل ساختار یادگیری زبان انگلیسی را در اختیار زبان آموزان قرارمیدهد. این کتابچه ها شامل تمام مهارتهای ضروری و کاربردی زبان انگلیسی برای ارتباطات روزمره می باشند و تمریناتی را هم برای تقویت مهارت صحبت کردن را در خود جای داده اند. هر کتاب از این سری حدودا 100 صفحه است و با مطالعه آنها علاوه بر تقویت مکالمه انگلیسی خود، دایره لغات خود، مهارت نگارش، قدرت ارائه مطلب، انجام موثر مکالمات تلفنی و مکاتبات ایمیلی خود را بیش از پیش تقویت ببخشید. این مجموعه براساس مطالب مجله های Hot English Magazie تدوین شده اند و به حتم در ارتقای مهارت های زبان شما می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. در این پست کتاب دانش آموز و راهنمای معلم اولین سطح از این مجموعه یعنی Hot English Skill Booklet Pre-Intermediate را می توانید از کاردوآنلاین دریافت کنید.

Hot English Skill Booklet Advanced

The Hot English Method consists of two interlinked products: Hot English magazine & The Skills Booklets. The Skill Booklets offers a syllabus that provides language-learning structure. The Skills Booklet is full of useful and essential language for everyday communication, and come with speaking activities for students to engage in. Each Skills Booklet consists of approximately 100  pages divided into units.

محتویات

  • خرید آنلاین Hot English Skill Booklet Advanced

20,000 ریال – افزودن به سبد خرید

3 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *