دانلود Q Skills for Success Reading and Writing 3

Q Skills for Success Reading and Writing 3

دانلود Q Skills for Success Reading and Writing 3 را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

دانلود Q Skills for Success Reading and Writing 3

چندی پیش یکی از کاربران عزیز وبسایت کاردوآنلاین در نظرات عنوان کرده بود که مجموعه ی Q Skills for Success را بر روی سایت کاردوآنلاین منتشر کنیم. بسیاری از دوستان درخواست های خود را در نظرات قرار می دهند و درخواست منتشر کردن مجموعه ی خاصی را دارند. طبیعی ست که انجام دادن همه ی این درخواست ها کمی زمان می برد ولی بدون شک به تمامی درخواست ها جواب خواهیم داد. و اما در این قسمت از سایت کاردوآنلاین مجموعه ی Q Skills for Success Reading and Writing را به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه ی Q Skills for Success Reading and Writing با در نظر گرفتن Academic Word List به شما کمک می کند که گستره ی وسیعی از واژگان زبان انگلیسی را در یک ساختار پرسشی و پاسخی فرا بگیرید. در ابتدا و پایین هر فصل خروجی مورد نظر برای زبان آموز و اهداف تدریس از هر فصل بخش شده است.

یک بار دیگر از دوست عزیزی که در کامنت یکی از پست ها درخواست انتشار این مجموعه را داده بود تشکر می کنیم. ضمناً، قسمت هایی که از این مجموعه هنوز در دسترس نیست به محض منتشر شدن بر روی سایت قرار گرفته و اخبار اپدیت شدن این پست بر روی سایت منتشر می شود.

Q Skills for Success Reading and Writing 3

Q Skills for Success encourages students to think critically and succeed academically.

Q’s question-centred approach provides a unique critical thinking framework for each unit. This develops key cognitive skills such as analyzing, synthesizing, and evaluating—as well as developing the language skills essential for academic success. Learning outcomes are clearly stated at the start and end of the units, with competency self-evaluations and vocabulary check lists featuring the Academic Word List. This enables teachers to define learning outcomes effectively to accreditation bodies.

محتویات

 • خرید آنلاین فایل PDF کتاب دانش آموز و فایل های صوتی Q Skills for Success Reading and Writing 3
 • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

2 دیدگاه

 • با سلام و خسته نباشید
  من قصد خرید تمام مجموعه کتاب های Q Skill for success را دارم اما متاسفانه امکان خرید وجود ندارد
  به دلیل اینکه وقتی من گزینه افزودن به سبد خرید را می زنم و وارد صفحه پرداخت می شوم اسم محصول
  عوض می شود و به نام PET Masterclass تغییر میکند همچنین تعداد مجموعه هم از 1 عدد به 2 عدد تغییر
  می کند. قیمت ها هم متفاوت می شود. در صورت امکان لطفا پس از اصلاح و بروز رسانی سایت اطلاع رسانی فرمایید
  و یا داخل تلگرام اعلام فرمایید
  با تشکر
  احمدی
  09356448896

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *