دانلود Reading Success Mini-Books: Word Families

دانلود Reading Success Mini-Books: Word Families را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

دانلود Reading Success Mini-Books: Word Families

کتاب Reading Success Mini-Books: Word Families حاوی روش های ساده و جذابی است که زبان آموزان خردسال کمک می کند لغات را یاد بگیرند. زبان آموزان خردسال با کامل کردن این 20 کتابچه کملات مفیدی را در زبان انگلیسی فرا می گیرند. هر لغت با تصویر خاصی نمایش داده شده است که به زبان آموز کمک میکند ارتباط معنایی بهتری شکل دهد. علاوه بر این به نوشتن لغات نیز کمک می کند و دست خط زبان آموز را از همان مراحل ابتدایی بهبود می بخشد. ضمناً میتوان از تصاویر به عنوان فلش کارت برای تمرین لغات استفاده نمود. این کتاب را رایگان از کاردوآنلاین دانلود کنید.

Reading Success Mini-Books: Word Families

This book provides a fun and easy way for young children to experience simple rhyming words. Beginning readers will really benefit from completing and collecting all 20 of these little books. When used as a regular part of a balanced approach to literacy— one that includes reading, writing, speaking, and listening—the books will provide children with an easy-to-understand, concrete foundation for rhyming word family mastery.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب Reading Success Mini-Books: Word Families

download button

مشاهده و خرید پکیج جامع آموزش لغات زبان انگلیسی از فروشگاه

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *