دانلود Snap TV – British and American lifestyles

Snap TV - British and American lifestyles

دانلود Snap TV – British and American lifestyles را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود Snap TV – British and American lifestyles

British and American lifestyles عنوان مستندی است که از سوی لانگمن تهیه شده است و همانطور که از نامش پیداست بر روی شیوه زندگی مردم در بریتانیا و آمریکا تمرکز کرده است تا افرادی که قصد زندگی ؛ تحصیل ویا کار در انجا را دارند بتوانند اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنند و زودتر خود را با محیط جدید تطبیق بدهند .این فیلم مستند برای سطح ابتدایی و پیش متوسطه تهیه گردیده است اما هر کسی می تواند با دیدن آن بر اطلاعات خود بیافزاید . در این مستند حقایق زندگی مردمان انجا ؛ آمار و ارقام ؛ مصاحبه های واقعی و … گنجانده شده است و سعی بر بررسی 12 موضوع در زندگی آنها از جمله مدرسه ؛ وقت آزاد ؛ موزیک و … نموده است . هرچند این فیلم به سال 2003 ارائه شده است اما دیدن آن خالی از لطف نیست و علاوه بر شناخت شیوه زندگی آنها , می تواند تمرینی برای دانش انگلیسی شما هم باشد . فیلم با کتاب تمرین را می توانید به رایگان از کاردوآنلاین دانلود نمایید .

Snap TV – British and American lifestyles

Snap TV is a documentary culture video for starter to pre-intermediate students of* English. It can be used alongside Snapshot or any other course.
A*lively mix of facts, figures and real-life interviews, Snap TV looks at the*lifestyles, tastes and opinions of British and American teenagers today. Snap TV*examines 12 different topics, including free time, music fashion and school.

محتویات

  • خرید آنلاین Snap TV – British and American lifestyles

مشاهده و خرید پکیج های ویدئویی آموزش انگلیسی از فروشگاه

online purchase

20 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *