دایره المعارف جامع پزشکی The Gale Encyclopedia of Medicine

The Gale Encyclopedia of Medicine

دایره المعارف جامع پزشکی The Gale Encyclopedia of Medicine را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دایره المعارف جامع پزشکی The Gale Encyclopedia of Medicine

دایره المعارف کامل The Gale Encyclopedia of Medicine که در این پست ویرایش چهارم آن را که در سال 2011 چاپ شده است را قرار داده ایم در اصل یک مجموعه 6 جلدی می باشد. این دانشنامه عظیم که شامل 5124 صفحه بوده و به عنوان یک راهنمای کامل و معتبر و دقیق برای اطباء برشمرده می شود که اطلاعات مربوط به 1700 موضوع پزشکی را به زبان ساده و قابل فهم بیان می کند. مقالاتی در مورد بیماری ها، علل و نشانه ها، نحوه تشخیص و درمان و یا پیشگیری از آن ها از جمله مواردی است که در این دانشنامه آمده است. و در مقالات مربوط به درمان به مواردی نظیر اهداف درمان، اقدامات احتمالی، آمادسازی برای خطرات احتمالی، نتایج طبیعی و غیرطبیعی درمان و غیره اشاره شده است. کیفیت بالای این کتاب با در اختیار داشتن حدود 650 عکس از جمله مواردی است که لازم است گفته شود. این دایره المعارف طب The Gale می تواند برای پزشکان، دانشجویان پزشکی، علاقمندان به طب (ما ایرانی ها هر کدام یک یا چند پزشک در خانه داریم ) بسیار جالب، مفید و ارزشمند باشد.

The Gale Encyclopedia of Medicine, Fourth Edition

The updated edition of this authoritative, comprehensive, in-depth medical guide features information on more than 1,700 medical topics in language accessible to laypersons. Disease/disorder articles typically cover definition; description; causes and symptoms; diagnosis; treatments; prevention; and more. Test/treatment articles typically cover definition; purposes; precautions; preparation; risks; normal and abnormal results; and much more. Biographical and historical sidebars appear throughout the text. This edition includes new entries, updated entries, approximately 650 color images and illustrations, and a comprehensive subject index.

محتویات

  • خرید انلاین فایل PDF کتاب The Gale Encyclopedia of Medicine

خرید دیکشنری ها از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *