دوره انگلیسی بازرگانی Business Result Elementary

Business Result Elementary

دوره انگلیسی بازرگانی Business Result Elementary را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان تقدیم می کنیم.

دوره انگلیسی بازرگانی Business Result Elementary

دوره انگلیسی بازرگانی  Business Result جدید‌ترین و قوی‌ ترین دوره انگلیسی بازرگانی دانشگاه آکسفورد است که نتیجه ۶ دهه تحقیق و تجربه این مرکز بین‌المللی در زمینه آموزش انگلیسی بازرگانی است. دوره ی Business Result که پس از سال‌ها تحقیق و پژوهش، در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ آماده و منتشر شد، شرکت‌ کنندگان را قادر می‌سازد که در شرایط کاری واقعی به زبان انگلیسی با دیگران ارتباط برقرار کنند. آکسفورد با همکاری بیش از ۵۰ نفر از اساتید برجسته دانشکده مدیریت دانشگاه کرانفیلد اقدام به تدوین منابع درسی مورد استفاده در دوره Business Result نموده و به این ترتیب، مجموعه بی‌نظیری از به‌ روز‌ترین منبع آموزش انگلیسی بازرگانی را منتشر کرده است. این مجموعه شامل جدید‌ترین موضوعات مطرح در زمینه بازرگانی و انگلیسی بین‌المللی است. امروزه، نیروی انسانی بسیاری از شرکت‌های بزرگ متشکل از متخصصین و کارکنانی از کشورهای مختلف است و استفاده از زبان انگلیسی نه تنها به منظور برقراری ارتباط با دنیای خارج، بلکه برای انجام امور داخل سازمانی نیز ضروری است. در دوره ی Business Result، نیازهای تمامی کارکنان در رده‌ های مختلف سازمانی در نظر گرفته شده است. مدیران رده بین‌المللی، کارکنان بلند پایه و کارمندان تمام رده‌ها، با شرکت در این دوره می‌توانند تسلط کاملی بر انگلیسی مورد نیاز جهت پیشبرد تمام اهداف خود پیدا کنند. به علاوه، دوره Business Result نیازهای آموزشی دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش حرفه‌ ای را نیز برطرف می‌کند تا پس از فارغ‌ التحصیلی و در بدو ورود به محیط کاری حرفه‌ای، به انگلیسی مورد نیاز جهت انجام امور اداری، سازمانی و بازرگانی تسلط کامل داشته باشند.

در این پست می توانید این مجموعه را به صورت کامل از کاردوآنلاین دانلود کنید.

Business Result Elementary

Business Result is a five-level business English course that gives students the communication skills they need for immediate use at work. Business Result helps those who need to communicate better in English at work, by teaching a range of business communication skills. A list of outcomes in every unit shows students the language and skills they will learn. Tips and advice from the Cranfield School of Management introduces an authoritative business perspective, and applies professional theory to real situations.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب دانش آموز و سی دی های صوتی

download button

  • خرید آنلاین کتاب معلم، نرم افزار و فایل های مربوط به Writing

خرید پستی مجموعه ی کامل Business Result در پنج سطح از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *