دو کتاب در زمینه مهارت Writing

Descriptive_writing

دو کتاب در زمینه مهارت Writing را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دو کتاب در زمینه مهارت Writing

در این پست دو کتاب Descriptive Writing و Expository Writing را برای دانلود قرارداده ایم که به بهبود مهارت نوشتاری شما کمک می کند. اگر برای مطالعه یادگیری این کتاب ها سعی و تلاش کنید حتما نتیجه خوبی را در برخواهد داشت و می تواند به ارتقای مهارت Writing شما بانجامد. کتاب ها حجم کمی دارند و به راحتی می توانید دانلود کنید. کتاب ها از سری کتابهای Saddleback هستند.

 زبان آموزان ایرانی باید بیشتر روی معقوله Writing کار کنند برعکس اسیایی شرقی ها که در Wriitng خیلی خوب عمل می کنند ایرانی ها در مهارت Wriitng همیشه از مهارت های دیگر زبان ضعیف تر هستند. و حتی در سایت هم کتاب های مربوط به این مهارت طرفدار چندانی ندارد در حالی که کسی که در محیط های انگلیسی زبان زندگی می کند می داند مهارت Writing چه ارزشی دارد و در آزمون های تعیین سطح چه نقشی ایفا می کند خصوصا الان که همه زندگی ما اینترنتی و به صورت مکاتبه ای اینترنتی شده مهارت Writing از جایگاه ویژه ای برخوردار است پس بیاییم بیشتر در بهبود این مهارت کوشا باشیم.

Descriptive_writing

Saddleback’s WRITING 4 series will improve your written work—no matter what your purpose is for writing. If you make your best effort, the result will surprise you. You’ll discover that putting words on paper isn’t that much different from saying words out loud. The thought processes and grammatical structures are the same. Writing is just another form of expression; skill develops with practice.

محتویات

    • دانود رایگان فایل PDF مهارت Writing

download button

خرید پستی مجموعه های آموزش نگارش انگلیسی Writing از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *