دیکشنری تصویری کودکان Illustrated Dictionary for Children

Illustrated Dictionary for Children دانلود رایگان دیکشنری تصویری انگلیسی برای کودکان و نوآموزان

دیکشنری تصویری کودکان Illustrated Dictionary for Children را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دیکشنری تصویری کودکان Illustrated Dictionary for Children

دانلود رایگان دیکشنری تصویری انگلیسی برای کودکان و نوآموزان – فرمت DJVU
دیکشنری تصویری انگلیسی Collins Illustrated Dictionary for Children بچه ها را شیفته و سرگرم خود می کند که به صورتی جالب و گیرا توسط نویسنده آن طراحی شده است. این دیکشنری تصویری با بیش از 1000 کلمه که به موضوعات بچه گانه و مورد توجه بچه ها پرداخته است اعم از تفریحات، حیوانات و فن آوریهای جدید.

مطالب تخیلی و بسیار جالب که اغلب با تصاویر فکاهی و طنزآمیز همراه هستند به کودکان ساعات خوشی را به ارمغان خواهد آورد و همچنین در بالابردن انگیزه آنها به یادگیری زبان انگلیسی کمک به سزایی می کند. بازی های منحصر به فرد و بخش  تمارین که براساس لغاتی که در فرهنگ لغت هستند طرح شده اند والدین و معلمان را قادر می سازد تا کودکان را در یادگیری واژه های نو به شکلی جالب و سرگرم کننده کمک کنند.

برای دانلود نرم افزار برای خواندن فایلهای Djvu اینجاکلیک کنید. این فایلها ساختاری شبیه pdf دارند، اما با حجمی به مراتب کمتر از ان.

Illustrated Dictionary for Children

Collins Illustrated Dictionary for Children will fascinate and entertain young children everywhere. Strikingly illustrated in full colour by the author, Collins Illustrated Dictionary is packed with over 1000 words, arranged in topics which are appealing and relevant to young children, including hobbies, animals and new technology. The imaginative topics and exquisite, often humorous illustrations, will give children hours of pleasure and provide a real stimulus to learning.

A special games and activities section, based on the words in the dictionary, enables parents and teachers to help children learn the new words and ideas in an enjoyable and stimulating way

محتویات

  • دانلود رایگان دیکشنری تصویری کودکان Illustrated Dictionary for Children

[download color=”green” link=”http://parsaspace.com/files/9025614884/?c=890″]Download From Parsaspace[/download]

[download color=”blue” link=”http://www.mediafire.com/?ty1c3awbr6a337a”]Download From Mediafire[/download]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *