روش های یادگیری موثر و صحیح زبان انگلیسی

Effective Ways to Learn English

مقاله روش های یادگیری موثر و صحیح زبان انگلیسی را در را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

روش های یادگیری موثر و صحیح زبان انگلیسی

همانگونه که از نام مقاله برمیاید این مقاله به تشریح روش ها و متدهای کارساز و موثر و صد البته درست در یادگیری زبان انگلیسی پرداخته و چنیدن ایتم را برای شروع و استمرار در یادگیری زبان برشمرده و برای خواننده به تفصیل شرح میدهد. این ایتم ها چکونه می تواند در پیشرفت زبان آموز موثر باشد؟

مقاله در ادامه  مهارتهای چهارگانه زبان را بررسی کرده و فنون و منابع و کاتالیزورهای آموزش و تقویت این مهارتها را برای خواننده شرح میدهد و در انتها به شرح دو مهارت Fluency (سلاست در گفتار – گفتار روان) و Accuracy (دقت در گفتار – صحیح صحبت کردن) پرداخته و راهها و منابع تقویت این دو مهارت تکمیلی در زبان انگلیسی را برای خواننده مشخص میکند.

اگر جزء کسانی هستید که می خواهید شروع به یادگیری انگلیسی کنید و یا یا اینکه در میانه راه یادگیری زبان بوده ولی از نبود یک برنامه آموزشی و کثرت منابع، در این راه دلسرد شده اید خواندن این مقاله را به شما توصیه میکنم. این مقاله در قالب یک فایل اسلایدشو پاورپوینت (لازم است که نرم افزار Microsoft Office و یا یک نرم افزار پلیر برای این نوع فایلها نصب باشد) برای دانلود قرارداده شده است.

محتویات

  • دانلود رایگان مقاله روش های یادگیری موثر و صحیح زبان انگلیسی

download button

2 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *