0
09178169907

سری آموزش کامل دوازده زمان موجود در زبان انگلیسی

سری آموزش کامل دوازده زمان موجود در زبان انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

سری آموزش کامل دوازده زمان موجود در زبان انگلیسی

در این سری آموزشی که یکی از جدیدترین و جذاب ترین آموزش های رایگان این است که بر روی وب سایت کاردوآنلاین منتشر شده است شما را با دوازده زمان موجود در زبان انگلیسی آشنا کرده و سپس کاربردهای هر کدام و فرم جملات مربوط به هر کدام از این زمان ها را به شما آموزش خواهیم داد. این مجموعه آموزشی به تلاش استاد محترم وب سایت کاردوآنلاین آقای مرتضی گیتی تنظیم شده است. امیدواریم که این مجموعه آموزشی نیز برای تمامی دوستان عزیز قابل توجه و مفید واقع شود. روزمه استاد مرتضی گیتی را نیز بر روی سایت قرار داده ایم. ضمناً می توانید به منظور شرکت در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی ایشان از مطالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز و کلاس آنلاین زبان انگلیسی با اسکایپ استفاده کنید.

در قسمت زیر سرفصل مربوط به این سری آموزشی را مشاهده می کنید. با کلیک کردن بر روی هر کدام از دروس میتوانید به این مربوط به آن رفته و پس از مطالعه کردن آن به سرفصل فعلی بازگشته و سپس درس بعدی را مطالعه کنید. ضمناً توصیه می کنیم که حتما تمامی دروس به ترتیب مطالعه کنید تا بتوانید بهترین بهره ممکن را از این مجموعه ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *