سطح 2 از مجموعه آموزش انگلیسی Challenges

سطح 2 از مجموعه آموزش انگلیسی Challenges را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

سطح 2 از مجموعه آموزش انگلیسی Challenges

این هم شعار سازندگان این مجموعه                 شما می توانید   YOU CAN DO IT

سری آموزش زبان انگلیسی Challenges  مجموعه ای جدید برای نوجوانان است و هر آنچه را که آنها برای موفقیت آنها را در یادگیری زبان انگلیسی نیازدارند به انها می دهد. با ترکیب شیوه یا رویکرد پودمانی در امر آموزش زبان با یک رشته داستان‏ مجموعه Challenges با ارائه  و شناساندن شخصیت ها و موضوعات با ارزش و پربار و همچنین با تمرینات و فعالیت ها، کمک می کند تا زبان را در یک مسیر چالشی و برانگیزنده یادگرفته و راهکارهای یادگیری زبان را در این راه را بشناسند.

این مجموعه آموزش انگلیسی برای دوره راهنمایی  یعنی سنین 11 تا 14 به رشته تحریر در آمده است. این مجموعه مبتنی بر موضوعات تدوین شده است که باعث می شود دانش آموز به هنگام یادگیری زبان انگلیسی درباره دنیا هم اطلاعاتی کسب نماید. همچنین این مجموعه برای مدرسان انگلیسی با ذهنی شلوغ تهیه شده است. این دوره آموزشی در مدت 1 سال قابل تدریس می باشد.

کتاب دانش آموز به همراه فایلهای صوتی  بریتیش / انتشارات لانگمن / سطوح 1 و  3 و 4 در پست های قبلی و بعدی

Challenges 2

Challenges is the new course for teenagers which gives them everything they need to be successful in learning English. Successfully combining a modular approach with a story line strand, Challenges presents Lower Secondary school students with characters and topics that promote positive values and activities that help them build learning strategies in an involving and motivating way.

Challenges is a four-level course for Lower Secondary school students aged 11 – 14 years. The course has a topic-based approach that enables students to learn about the world through English and to learn the language at the same time. Designed for the busy teacher in mind, Challenges provides teachers with unparalleled teacher’s support and maximum flexibility.

محتویات

  • خرید دانلودی سطح 2 از مجموعه آموزش زبان انگلیسی Challenges

مجموعه کامل Challenges را با کمترین قیمت از فروشگاه کاردوانلاین تهیه نمایید

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *