ضمایر و حروف اضافه و کاربرد آنها در انگلیسی

کتاب اموزش ضمایر و حروف اضافه انگلیسی English Pronouns and Prepositions

ضمایر و حروف اضافه و کاربرد آنها در انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

ضمایر و حروف اضافه و کاربرد آنها در انگلیسی

کتاب English Pronouns and Prepositions از مجموعه کتاب های Practice Makes Perfect به آموزش ضمایر و حروف اضافه در ادبیات انگلیسی و طریقه استفاده از انها می پردازد. بعضی از زبان اموزان فکر می کنند که درباره ضمایر همه چیز را می دانند  چون می دانند که ضمایر به جای اسم در جمله می نشیند و کلماتی هستند که به I , You , We  , .. شبیه هستند ولی ماجرا از اینها بپیچیده تر است و ما انواع ضمایر را در ادبیات انگلیسی داریم نظیر ضمایر فاعلی، مفعولی، ملکی، انعکاسی، اشاره‌ای، نامعین، نسبی و سؤالی و … در این کتاب شما با انواع ضمایر رو به رو خواهید شد. برای شما شرح داده خواهد شد و با مثال های تصویری آموزش داده می شوند و سپس با تمرینات داده شده کاربرد ان ها را بهتر خواهید فهمید. و اما در مورد حروف اضافه شما شاید همه این حروف را به خوبی بشناسید و معانی آنها را بدانید ولی همانطور که می دانید وقتی که با یک فعل ترکیب می شوند معنی فعل را تغییر می دهند شما در این کتاب با این موارد بیشتر اشنا خواهید شد و در اخر باید گفت که بالطبع همه این آموزش ها در نگارش انگلیسی شما بسیار موثر خواهد بود.

Practice Makes Perfect English Pronouns and Prepositions, Second Edition

This new addition to the ‘Practice Makes Perfect’ series makes it easier than ever for ESL learners to get the hang of English pronouns andprepositions. Language teacher Ed Swick demystifies English pronouns and prepositions, and provides dozens of skill-building exercises.

In this book you will encounter the various types of pronouns. They will be described for you, and they will be illustrated with examples. Then you will have the opportunity to practice with them in a variety of exercises.

محتویات

  • دانلود رایگان کتاب ضمایر و حروف اضافه و کاربرد آنها در انگلیسی

download button

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *