مجله آموزش انگلیسی hot english magazine 121

مجله آموزش زبان انگلیسی hot english magazine 121

مجله آموزش انگلیسی hot english magazine 121 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجله آموزش انگلیسی hot english magazine 121

روشی ساده و سرگرم کننده برای آموزش یا تدریس انگلیسی با Hot English Magazine

یک مجله مناسب هم برای آموزش (معلمان) و هم برای فراگیری (دانش آموزان ) محسوب می شود. این مجله با گرافیک زیبا و تمام رنگی خود با رویکردی فان و سرگرم کننده انگلیسی را به همان گونه که انگلیسی زبان های بومی صحبت می کنند آموزش می دهد. این مجموعه ماهانه بوده و برای مدرسان و دانش اموزان انگلیسی منتشر می شود. هدف این بسته های اموزش انگلیسی این است که انگلیسی روزمره و نه کلاسیک به شما ارائه شود که به شیوه ای ساده و جذاب و سرگرم کننده به اموزش می پردازد.
این یک مجله مشهور و محبوب در سطح دنیاست. شما در هر سطحی که باشید مطمئنا از این مجله استفاده خواهید کرد و از آموزش های کاربردی آن لذت می برید.
ایا شما درحال یادگیری و یا تدریس زبان انگلیسی هستید؟ ایا به دنبال یک مجله جالب و جذاب برای آموزش یا تدریس انگلیسی هستید؟ در هر صورت شما جای درستی آمده اید. شماره 121 از این مجله جالب و سرگرم کننده آموزشی را می توانید به همراه فایل های صوتی آن می توانید از کاردوآنلاین دانلود کنید.

برای دانلود نسخه های بیشتر از مجلات آموزش زبان انگلیسی می توانید به لینک زیر ( وبلاگ پیشین کاردوآنلاین ) بروید.

http://www.kardoonline.mihanblog.com/post/category/23

محتویات

 • دانلود رایگان کتاب دانش آموز و سی دی صوتی مجله آموزش انگلیسی hot english magazine 121

download button

 مجموعه کامل مجلات آموزش زبان انگلیسی را با نازلترین فیمت از فروشگاه کاردوانلاین تهیه کنید

online purchase

2 دیدگاه

 • سلام

  بسیار از محیت شما ممنون ولی قربان اکثر لینک ها کارنمیکنند ، چرا؟ مگر این ها مطالب آموزشی نیستند؟ لینک Hot English Magazine همه بسته بودند و parsaspace هم گیر میکرد و خطا میداد. محبت میکنید لینک ها را تصحیح کنید. با سپاس

  • سلام
   مدیافایر که برای شما کارنمیکنه ایرانیان داخل کشور باید از سرور پارساسپیس دانلود کنند که البته پارساسپیس هم فعلا بعضی از لینکاش کارنمیکنه چون در حال ارتقای سرور هستند اما بزودی حل میشه
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *