مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine N 116

مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine N 116

مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine N 116 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine N 116

روشی ساده و سرگرم کننده برای آموزش یا تدریس انگلیسی با Hot English Magazine

یک مجله مناسب هم برای آموزش (معلمان) و هم برای فراگیری (دانش آموزان ) محسوب میشود. این مجله با گرافیک زیبا و تمام رنگی خود با رویکردی فان و سرگرم کننده انگلیسی را به همان گونه که انگلیسی زبان های بومی صحبت میکنند آموزش می دهد. این مجموعه ماهانه بوده و برای مدرسان و دانش اموزان انگلیسی منتشر می شود. هدف این بسته های اموزش انگلیسی این است که انگلیسی روزمره و نه کلاسیک به شما ارائه شود که به شیوه ای ساده و جذاب و سرگرم کننده به اموزش می پردازد.
این یک مجله مشهور و محبوب در سطح دنیاست. شما در هر سطحی که باشید مطمئنا از این مجله استفاده خواهید کرد و از آموزش های کاربردی آن لذت میبرید.
ایا شما در حال یادگیری و یا تدریس زبان انگلیسی هستید؟ ایا به دنبال یک مجله جالب و جذاب برای آموزش یا تدریس انگلیسی هستید؟ در هر صورت شما جای درستی آمده اید.

برای دانلود نسخه های بیشتر از مجلات آموزش زبان انگلیسی می توانید به لینک زیر ( وبلاگ پیشین کاردوآنلاین ) بروید.

http://www.kardoonline.mihanblog.com/post/category/23

Hot English Magazine  116

Are you learning English? Or are you an English teacher? Either way… if you’re looking for a fun and interesting English magazine for learning or teaching English then you’ve come to the right place. Hot English magazine is a leading English resource. Its fun and colourful approach to teaching real English as it’s spoken by native speakers is popular around the world. Loved by both students and teachers, there’s something for everyone and all levels in Hot English magazine.

محتویات

  • دانلود رایگان قسمت اول فایل PDF کتاب مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine N 116

[download color=”green” link=”http://parsaspace.com/files/4792174884/hotmag(www.kardoonline.com).part1.rar.html”]Download From Parsaspace[/download]

[download color=”blue” link=”http://www.mediafire.com/?59n3ewz8c22f5vi”]Download From Mediafire[/download]

  • دانلود رایگان قسمت اول فایل PDF کتاب مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine N 116

[download color=”green” link=”http://parsaspace.com/files/3692174884/hotmag(www.kardoonline.com).part2.rar.html”]Download From Parsaspace[/download]

[download color=”blue” link=”http://www.mediafire.com/?u1s8yfo53z0332i”]Download From Mediafire[/download]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *