مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 189

مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 189 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 189

یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از مجلات یکی از موضوعاتی است که اکثر زبان آموزان به آن علاقه مند هستند از بین تمامی مجلاتی که در این حوزه فعالیت می‌کنند مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English یکی از محبوب ترین و جذابترین می‌ باشند که شماره های آن به صورت منظم بر روی وبسایت کاردوآنلاین منتشر می‌شده است.

و اما در این پست از وب سایت کاردوآنلاین جدیدترین شماره این مجموعه را به شما عرضه می‌کنیم دقت کنید که پکیج جامع منابع آموزش زبان انگلیسی با استفاده از مجلات را می توانید از فروشگاه کاردوآنلاین خرید کرده و به صورت پستی دریافت کنید. در این پست از وبسایت کاردوآنلاین فایل PDF این شماره از مجله Hot English را به صورت رایگان دانلود کرده و در صورت تمایل اقدام به خرید دانلودی فایل های صوتی آن کنید

Hot English 189

Are you learning English? Or are you an English teacher? Either way… if you’re looking for a fun and interesting English magazine for learning or teaching English then you’ve come to the right place. Hot English magazine is a leading English resource. Its fun and colorful approach to teaching real English as it’s spoken by native speakers is popular around the world. Loved by both students and teachers, there’s something for everyone and all levels in Hot English magazine.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 189

download button

  • خرید دانلودی فایل های صوتی مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 189

خرید پستی مجموعه های آموزش زبان انگلیسی و نود زبان زنده ی دیگر از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *