مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 191

مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 191 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 191

در این پست از وب سایت کاردوآنلاین شماره جدیدی از مجله ی بسیار جذاب و دوست داشتنی و پر طرفدار Hot English را برای شما در نظر گرفته‌ایم. یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از مجلات یکی از چیزهایی است که تمامی زبان آموزان به آن علاقه مند هستند. پیش از این شماره های قبلی این مجله به صورت منظم بر روی وب سایت کاردوآنلاین منتشر شده است.

علاوه بر این تعداد بی‌ شماری از شماره های این مجله را در قالب یک پکیج می توانید از فروشگاه کاردوآنلاین خرید کرده و به صورت پستی تحویل بگیرید. و اما در این قسمت از وب سایت کاردوآنلاین فایل PDF این شماره از این مجله را به صورت رایگان دانلود کرده و در صورت تمایل اقدام به خرید فایل های صوتی آن کنید.

Hot English 191

Are you learning English? Or are you an English teacher? Either way… if you’re looking for a fun and interesting English magazine for learning or teaching English then you’ve come to the right place. Hot English magazine is a leading English resource. Its fun and colorful approach to teaching real English as it’s spoken by native speakers is popular around the world. Loved by both students and teachers, there’s something for everyone and all levels in Hot English magazine.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 191

download button

  • خرید دانلودی فایل های صوتی مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English شماره 191

خرید پستی مجموعه های آموزش زبان انگلیسی و نود زبان زنده ی دیگر از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *