مجموعه آمادگی آزمون ایلتس Achieve IELTS 1

Achieve IELTS 1

مجموعه آمادگی آزمون ایلتس Achieve IELTS 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آمادگی آزمون ایلتس Achieve IELTS 1

مجموعه دوسطحی Achieve IELTS برای متقاضیان ازمون ایلتس تدوین شده است و آموزش های آمده در سطح 1 آن با هدف اخذ نمره 4.5 تا 6.5 در ازمون آیلتس می باشد. این مجموعه که توسط مدرسان با تجربه و ممتحن های ازمون ایلتس نوشته شده است ازوی موفقیت متقاضیان ازمون ایلتس را با آموزش مهارت های اصلی زبان برآورده می سازد. دروس موضوع محور با مطالب به روز که همه مهارت های اصلی زبان خواندن، نوشتن، مکالمه و شنیداری را پوشش می دهند به همراه آموزش و تقویت مهارت های تست زنی در آیلتس، نمونه تست های ایلتس، آموزش گرامر و نگارش با تمرینات و نمونه تست و جواب، به همراه توصیه های ممتحن ها، تمرینات و فعالیت های تقویت شنیداری زبان انگلیسی و … نه تنها زبان آموز را برای گرفتن نمره مورد نظر در آزمون آیلتس اماده می سازد بلکه برای تعامل بهتر و برقراری ارتباط موثرتر با محیط زندگی واقعی و یا دانشگاهی خود کمک شایانی می کند. کتاب دانش آموز و سی دی های صوتی این سطح را می توانید از کاردوانلاین دانلود نمایید. لازم به ذکر است که این مجموعه توسط یکی از دوستان گرامی به نام شروین برای ما فرستاده شده است که از ایشان کمال تشکر را داریم و امیدواریم این رویه ادامه پیدا کند و منابع کمیاب در اختیار همه قرار گیرند.

Achieve IELTS 1

Achieve IELTS 1 is designed for student’s preparing to take the International English Language Testing System test at undergraduate level.

Achieve IELTS 1 takes students from IELTS 4.5 to 6 and was developed and tested at UK and international universities and language schools by experienced IELTS teachers and examiners.

Achieve IELTS 1 recognises students’ real aims and ambitions by preparing them for examination success and student life in international education

محتویات

  • خرید انلاین مجموعه آمادگی آزمون ایلتس Achieve IELTS 1
  • فایل PDF کتاب Achieve IELTS 1
  • فایل صوتی کتاب Achieve IELTS 1

خرید منابع آزمون آیلتس از  فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

6 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *