مجموعه آموزش انگلیسی آمریکایی American Headway 1

American Headway 1

مجموعه آموزش انگلیسی آمریکایی American Headway 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی آمریکایی American Headway 1

امریکن هدوی یک سری کاملاً پیشرفته آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و جوانانی است که می خواهند زبان انگلیسی را با لهجه آمریکایی به زیبایی بیاموزند و روان صحبت کنند. این دوره آموزش زبان انگلیسی محصول ناشر معتبر آکسفورد است که مشتمل بر ۶ کتاب می باشد. سطح این کتاب ها از حالت مقدماتی American Headway Starter شروع شده و به سطح پیشرفته به بالا American Headway 6 ختم می گردد. زبان آموزان این دوره خواهند توانست که در هر مهارت از زبان انگلیسی شامل خواندن و نوشتن و گوش دادن و صحبت کردن به توانایی بسیار بالایی برسند به نحوی که در حد یک انگلیسی زبان بومی خواهند توانست صحبت کنند و بنویسند. کتاب دانش آموز و سی دی های صوتی سطح 1 از این مجموعه را می توانید از کاردوانلاین دانلود نمایید.

American Headway 1

American Headway is a multi-level series for adults and young adults who want to use American English both accurately and fluently. It includes grammar, vocabulary and dialogues. Grammar and vocabulary are taught and explained thoroughly, and all four language skills are developed systematically

Providing a foundation in the structure of the language by gradually building students’ understanding of the basic grammar, vocabulary, and functions of English.

Special Features:

  •  American Headway 1 can be used by both true and false beginners.
  • Integrated skills work is an important feature of the series. All four skills are developed in context.
  • Universal topics are selected from a wide variety of material.
  • There is in-depth treatment of grammar, with clear presentations, self-check exercises in the ‘Grammar Spot’, and          detailed explanations in the ‘Grammar Reference’ followed by extensive practice activities.
  • A systematic vocabulary syllabus includes dictionary training and work on systems such as collocations.
  • Pronunciation work is integrated at appropriate points.
  • An ‘Everyday English’ section practices functional language and social situations.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه آموزش انگلیسی آمریکایی American Headway 1

خرید مجموعه American Headway با نازلترین قیمت از فروشگاه کاردوانلاین

online purchase

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *