مجموعه آموزش انگلیسی برای محیطهای کاری Berlitz English Business

Berlitz English Business 1 , 2

مجموعه آموزش انگلیسی برای محیطهای کاری Berlitz English Business 1 , 2 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی برای محیطهای کاری Berlitz English Business

مجموعه آموزش انگلیسی Berlitz English Business برای محیط های کاری که هدف این است که تمام نیازهای یک زبان آموز برای این محیط ها را در زبان انگلیسی از قبیل مهارت های اساسی برای برقراری ارتباط و همچنین لغات و اصطلاحات روزمره و رایج و گرامر مورد نیاز را برآورده نماید. چه بخواهید انگلیسی را برای مسافرت یاد بگیرید یا اینکه برای استفاده در محیط های کاری یا برای تحصیل در خارج و یا حتی برای اینکه دانش زبان انگلیسی خود را غنی کنید باز مجموعه Berlitz به درد شما خورده و خواهید دید که مهارت های لازمه را برای برقراری ارتباط در –  تقریبا – همه موقعیت ها و اداره آنها را به شما آموزش می دهد. کتاب و سی دی صوتی این مجموعه آموزش انگلیسی در کار را که با لهجه بریتیش می باشد را در ادامه مطلب می توانید از کاردوآنلاین دانلود نمایید.

Berlitz English™ Business 1 – 2

English Conversation Course for Business integrates practical business language skills; essential English skills and grammar; and everyday words,idioms and slang.Berlitz English™ is the unique new program that provides language training for the real world by using real-life scenarios, in the classroom as well as in course materials. Whether you want to learn English for travel, to conduct business, to study abroad or simply for personal enrichment, you’ll find that Berlitz English gives you the language skills you need to handle almost any situation.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF و فایل های صوتی  مجموعه آموزش انگلیسی برای محیطهای کاری Berlitz English Business 1 , 2

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *