مجموعه آموزش انگلیسی تجاری Business Start-Up 1

Business Start-Up 1

مجموعه آموزش انگلیسی تجاری 1 Business Start-Up را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان  تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی تجاری Business Start-Up 1

مجموعه Business Start-Up با هدف آموزش انگلیسی برای تجارت و کسب کار و در ابتدایی ترین سطح از یادگیری زبان تدوین شده است. مجموعه که در 2 سطح می باشد با استفاده از منابع معتبر ؛ شرکت های واقعی و همچنین سناریو های ارتباطی با اعتبار، سعی بر آن دارد تا اشتیاق، انگیزه و علاقه دانش آموز در طول زمان یادگیری تحلیل نرود. نکته مثبت دیگر این مجموعه این است که مهارت های ارتباطی بصورت دقیق اولویت بندی شده اند تا دانش آموز در اولین فرصت بتواند در بازارکار (به زبان انگلیسی) شروع به فعالیت نماید. کتاب و سی دی های صوتی سطح (لهجه بریتیش) دو از این مجموعه را می توانید از وب سایت منابع زبان کاردوآنلاین دریافت نمایید.

از شما دعوت می کنیم از مطلب زیر از وبسایت کاردوآنلاین دیدن کنید:

Business Start-Up 1

Business Start-Up brings reality to the most basic level of language learning through the use of authentic material, real companies and credible communication scenarios, ensuring that adult learners remain interested and motivated. Communication skills are carefully prioritized, allowing learners to start working in English at the earliest opportunity.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب دانش آموزش Business Start-Up 1 به همراه سی دی های صوتی فایل PDF کتاب معلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *