مجموعه آموزش انگلیسی درکار وتجارت Market Leader Elementary

Market Leader Elementary

مجموعه آموزش انگلیسی در کار و تجارت Market Leader Elementary را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی در کار و تجارت Market Leader Elementary

اگر شما به کار و تجارت مشغول هستید این مجموعه که یکی از مجموعه های محبوب و مشهور در زمینه اموزش انگلیسی در کار و تجارت به شمار می اید توانایی برقراری ارتباط شما در محیط های کاری و تجاری را تا حد زیادی ارتقاء می بخشد این توانایی، طیف گسترده ای از موقعیت ها و شرایط کاری را در بر می گیرد. و اگر دانش آموز رشته های تجاری هستید این دوره آموزشی مهارت های ارتباطی شما را که برای موفقیت در محیط کسب و کار بدان نیازمندید را آموزش داده و تقویت می بخشد و در کنار آن دانش و معلومات شما نسبت به جهان کسب و کار را توسعه داده و زوایای بیشتری از این محیط را برایتان آشکار می سازد. به ادعای نویسنده این مجموعه هرکس این دوره را مطالعه کرده و یاد بگیرید در استفاده از انگلیسی تجاری به درجه فصاحت رسیده و با اطمینان از ان در موقعیت های پیش امده استفاده می کند و همچنین دید خویش را نسبت به دنیای تجارت بازتر و کامل تر می یابد. مجموعه کامل سطح مقدماتی از این مجموعه شامل کتاب و سی دی های صوتی ، کتاب تست و فایل های صوتی با لهجه بریتیش و …   را می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید و برای سطح پیش متوسطه به پست بعدی بروید.

Market Leader Elementary

Market Leader is an elementary level business course for business people and students of business English. It has been developed in association with the Financial Times, one of the leading sources of business information in the world. It consists of 12 units based on topics of great interest to everyone involved in international business.

محتویات

  • خرید انلاین مجموعه آموزش انگلیسی درکار وتجارت Market Leader Elementary
  • فایل PDF کتاب Market Leader Elementary
  • فایل صوتی کتاب Market Leader Elementary

خریدمجموعه آموزش انگلیسی در کار و تجارت از   فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *