مجموعه آموزش انگلیسی درکار وتجارت Market Leader Pre-intermediate

مجموعه آموزش انگلیسی در کار و تجارت Market Leader Pre-intermediate را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی در کار و تجارت Market Leader Pre-intermediate

اگر شما به کار و تجارت مشغول هستید این مجموعه که یکی از مجموعه های محبوب و مشهور در زمینه اموزش انگلیسی در کار و تجارت به شمار می اید توانایی برقراری ارتباط شما در محیط های کاری و تجاری را تا حد زیادی ارتقاء می بخشد این توانایی طیف گسترده ای از موقعیت ها و شرایط کاری را در برمی گیرد. و اگر دانش آموز رشته های تجاری هستید این دوره آموزشی مهارت های ارتباطی شما را که برای موفقیت در محیط کسب و کار بدان نیازمندید را آموزش داده و تقویت می بخشد و در کنار آن دانش و معلومات شما نسبت به جهان کسب و کار را توسعه داده و زوایای بیشتری از این محیط را برایتان آشکار می سازد. به ادعای نویسنده این مجموعه هرکس این دوره را مطالعه کرده و یاد بگیرید در استفاده از انگلیسی تجاری به درجه فصاحت رسیده و با اطمینان از ان در موقعیت های پیش امده استفاده می کند و همچنین دید خویش را نسبت به دنیای تجارت باز تر و کامل تر می یابد. سطح پیش متوسطه از این مجموعه شامل کتاب و سی دی های صوتی با لهجه بریتیش، کتاب تمرین و فایل های صوتی را می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید و برای سطح مقدماتی به پست قبلی بروید.

Market Leader Pre-intermediate

Market Leader is a pre-intermediate level business course for business people and students of business English. It has been developed in association with the Financial Times, one of the leading sources of business information in the world. It consists of 12 units based on topics of great interest to everyone involved in international business.

محتویات

  • خرید انلاین مجموعه آموزش انگلیسی در کار و تجارت Market Leader Pre-intermediate
  • فایل PDF کتاب Market Leader Pre-intermediate
  • فایل صوتی کتاب Market Leader Pre-intermediate

 

خرید مجموعه های  آموزش انگلیسی در کار و تجارت  از  فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

5 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *