مجموعه آموزش انگلیسی کودکان 2 Happy House

Happy House 2

مجموعه آموزش انگلیسی کودکان 2 Happy House را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی کودکان 2 Happy House

ند پست قبل مجموعه ای را برای دانلود قرارداده بودیم به نام  Happy Street که در توضیحات ذکر شده بود که می توان به عنوان مکمل مجموعه آموزش انگلیسی Happy Street استفاده شود و به همین دلیل بر آن شدیم تا این مجموعه Happy House را هم پیدا کرده و برای استفاده زبان آموزان در کاردوانلاین قرار دهیم. مجموعه ذکر شده هم از انتشارات آکسفورد به بازار عرضه شده است و ویرایش جدید آن Happy House New Edition یک مجموعه دو سطحی مبتنی بر داستان بوده که تمرکز اصلی آن بر دو مهارت صحبت کردن و شنیداری انگلیسی می باشد. این مجموعه سراسر رنگی با تصاویر مورد علاقه کودکان و با ترانه های کودکانه انگلیسی می تواند مجموعه جذابی برای آموزش زبان به کودکان باشد. داستان های این مجموعه حول یک خانواده به همراه سه فرزندشان و دو موشی که در زیرزمین زندگی می کنند می چرخد. کتاب دانش آموز و کتاب معلم سطح دوم از این مجموعه را می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید.

Happy House 2 New Edition

A new edition of the best-selling, story-based course for children starting English at the beginning of the school sydtem. Happy House introduces children to English trough the adventures of a lively family with their three children, their cat, Otto, and two mice, Spike and Ruby, who live under the floor.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب دانش آموز، کتاب معلم، سی دی های صوتی، نرم افزار، پوسترها و Word List

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *