مجموعه آموزش انگلیسی New Total English سطح Advanced

New Total English Advanced

 

مجموعه آموزش انگلیسی New Total English سطح Advanced را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی New Total English سطح Advanced

مجموعه سطح بندی شده چند منظوره آموزش زبان انگلیسی New Total English محصولی از انتشارات لانگمن بوده و ویرایش جدید Total English می باشد که به مانند سایر مجموعه های کامل آموزش زبان انگلیسی بر مبنای آموزش همه مهارتهای موردنیاز زبان آموزان طراحی شده است. آموزش مکالمه، گرامر، لغات، تقویت قدرت شنیداری و … در این مجموعه کامل تعبیه شده اند.

مجموعه New Total English یکی از کامل ترین مجموعه های دوره آموزش زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه قابلیت تمامی مهارت های زبان را دارد و مناسب برای تمامی سطوح است، زیرا این مجموعه دارای ۶ سطح کامل می باشد. این مجموعه به دلیل کامل و بی نقص بودن از هر جهت، در بهترین آموزشگاه های کشور تدریس می شود. همچنین دارای فایل PDF، فایل ویدیویی و mp3 می باشد. نحوه تدریس مجموعه توتال انگلیش به این گونه می باشد؛ به عنوان مثال مبحث گرامر: ابتدا در جدولی آبی رنگ توضیحات لازم را می دهد بعد با چند مثال مشخص، توضیح را کامل تر می کند. بعد از آن تمریناتی را راجع به همان مبحث گرامر برای شما آماده می کند، که با انجام دادن آنها به طور کامل مبحث مربوطه را فراخواهید گرفت. همچنین در انتهای درس صفحه ای آبی رنگ وجود دارد (Reference) که توضیحات درس (Key Vocabulary- Grammar) را در آنجا بیان می کند. این مجموعه شامل Teacher’s Book ، Students Book ، Work Book نیز می باشد.مجموعه فوق این امکان را به شما می دهد که از تمامی روش ها (صوتی، تصویری، کتاب) برای یادگیری بهتر استفاده کنید. مجموعه آموزشی New Total English از انتشارات Longman می باشد.

New Total English Advanced

New Total English offers a well-organized systematic approach. Every unit starts with a “Can do” objective stating what students will be able to do after successfully completing the unit. Here are some examples:

  • • Exchange opinions with a friend
  • • Discuss your likes and dislikes
  • • Ask and answer about personal plans
  • • Understand basic information about a house and furniture

Then, the course builds up the solid language base needed to achieve these objectives. Students learn the relevant vocabulary, commonly used structures and grammar rules, and practice core skills and pronunciation. It provides a clear and logical learning path which allows students to reach their goals faster.

 برای دانلود این مجموعه بر روی این لینک کلیک کنید.

خرید مجموعه کامل New Total English از فروشگاه کاردوآنلاین

iconlinkkharid New Total English Upper.Intermediate

4 دیدگاه

 • سلام
  من تمام 4 تا کتاب این مجموعه رو دانلود کردم
  ولی دو کتاب اولش هیچ جا نیست
  امکانش هست دو کتاب اولش را هم بذارید
  ممنون

 • با تشکر فراوان. لطفا میشه Teacher’s book را هم برای دانلود قرار بدید؟

 • خیلی متشکرم از شما به خاطر ارائه این کتاب فوق العاده و فایل های صوتی آن. در صورت امکان Teacher’s book این کتاب را هم اضافه بفرمایید.
  خداوند نگهدارتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *