مجموعه آموزش انگلیسی Upstream A1+ Beginner

آموزش انگلیسی Upstream A1+ Beginner

مجموعه آموزش انگلیسی Upstream A1+ Beginner را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی Upstream A1+ Beginner

این مجموعه 8 سطحی که زبان آموز را از سطح مقدماتی دانش زبان  به سطح پیشرفته آن می رساند، آموزش همه مهارت های زبان انگلیسی را در خود جای داده است. یک مجموعه کامل که نظیر سایر مجموعه های کامل آموزش انگلیسی با متد خاص و منحصر به فرد خود کمک می کند که زبان آموز شیوه جدید را برای یادگیری تجربه کند. این مجموعه که در سال 2007 از سوی انتشارات Express منتشر شده است و در بین ما ایرانیان کمتر شناخته شده است، زبان اموز را در زمینه مکالمه انگلیسی، لغات انگلیسی، مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی، شنیداری انگلیسی، نگارش انگلیسی و گرامر بی نیاز می سازد. از سطح A1 تا سطح B1+ مربوط به سطوح مقدماتی تا متوسطه دانش زبان می باشد و کتاب های بعدی برای سطح بالای متوسطه و پیشرفته دانش زبان تدوین شده اند. متون متنوع، مکالمات روزمره، تمرینات نوشتن و گرامری، بخش های ادبی و همچنین موضوعات فرهنگی از ویژگی های این مجموعه می باشد. لهجه آموزشی این مجموعه بریتیش است.

کتاب دانش آموز و سی دی های صوتی سطح اول (مقدماتی) و یا +Upstream A1  را می توانید از کاردوآنلاین دانلود نمایید.

برای دانلود سایر سطوح به پست های بعدی بروید.

Upstream A1+  Beginner

Upstream Beginner A1+ to Intermediate B1+ are complete courses for learners studying English from Beginner to Intermediate levels. They aim at the development of all four skills through a variety of communicative tasks, while allowing for a flexibility of approach which make them suitable for all classes, including large or mixed-ability groups. The key language is regularly recycled, achieving active, holistic and humanistic learning. Their syllabi reflect the guidelines of the Council of Europe Framework.

محتویات

  • خرید آنلاین کتاب دانش آموز مجموعه آموزش انگلیسی Upstream A1+ Beginner

download button

[download color=”green” link=”http://parsaspace.com/files/3995654884/UpstreamA1SB(www.kardoonline.com).rar.html”]Download From Parsaspace[/download]

[download color=”pink” link=”http://www.mediafire.com/download.php?hcd69dph95n9q1d”]Download From Mediafire[/download]

  • خرید آنلاین فایل صوتی مجموعه آموزش انگلیسی Upstream A1+ Beginner

[download color=”green” link=”http://parsaspace.com/files/4895654884/UpstreamA1CD(www.kardoonline.com).rar.html”]Download From Parsaspace[/download]

[download color=”pink” link=”http://www.mediafire.com/download.php?fpu47ep7zy71m26″]Download From Mediafire[/download]

مجموعه کامل 8 سطحی  Upstream را با قیمت 3000 تومان از فروشگاه کاردوآنلاین تهیه کنید

online purchase

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *