مجموعه آموزش انگلیسی Upstream C2 proficiency

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی UPSTREAM C2 proficiency

مجموعه آموزش انگلیسی Upstream C2 proficiency را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه آموزش انگلیسی Upstream C2 proficiency

این مجموعه 8 سطحی که زبان آموز را از سطح مقدماتی دانش زبان  به سطح پیشرفته آن می رساند آموزش همه مهارت های زبان انگلیسی را در خود جای داده است یک مجموعه کامل که نظیر سایر مجموعه های کامل آموزش انگلیسی با متد خاص و منحصر به فرد خود کمک می کند که زبان آموز شیوه جدید را برای یادگیری تجربه کند. این مجموعه که در سال 2007 از سوی انتشارات Express منتشر شده است در بین ما ایرانیان کمتر شناخته شده است زبان اموز را در زمینه مکالمه انگلیسی، لغات انگلیسی، مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی، شنیداری انگلیسی، نگارش انگلیسی و گرامر را بی نیاز می سازد. از سطح A1 تا سطح B1+ مربوط به سطوح مقدماتی تا متوسطه دانش زبان می باشد و کتاب های بعدی برای سطح بالای متوسطه و پیشرفته دانش زبان  تدوین شده اند. متون متنوع، مکالمات روزمره، تمرینات نوشتن و گرامری، بخش های ادبی و همچنین موضوعات فرهنگی از ویژگی های این مجموعه می باشد. لهجه آموزشی این مجموعه بریتیش است.

کتاب دانش آموز و سی دی های صوتی سطح هشتم (تخصصی) و یا Upstream C2  را از کاردوآنلاین دانلود نمایید.

برای دانلود سایر سطوح به پست های بعدی و قبلی بروید.

Upstream C2 proficiency 

Upstream Beginner A1+ to Intermediate B1+ are complete courses for learners studying English from Beginner to Intermediate levels. They aim at the development of all four skills through a variety of communicative tasks, while allowing for a flexibility of approach which make them suitable for all classes, including large or mixed-ability groups. The key language is regularly recycled, achieving active, holistic and humanistic learning. Their syllabi reflect the guidelines of the Council of Europe Framework.

محتویات

  • خرید آنلاین کتاب دانش اموز مجموعه آموزش انگلیسی Upstream C2 proficiency
20,000 ریال – افزودن به سبد خرید

مجموعه کامل 8 سطحی  Upstream را با قیمت 3000 تومان از فروشگاه کاردوآنلاین تهیه کنید

online purchase

2 دیدگاه

  • سلام
    این کتابها به جهت کمبود منابع بریتیش در ایران واقعا عالی هستند. تشکر
    ضمنا اگر ورک بوک و تیچر بوکش هم پیدا کردین بذارین, که دیگه میشه گفت بهترین منبع زبان انگلیسی-بریتیش همین Upstream هست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *